Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Pomoc w doborze koloru blendy głośnika w tapicerce drzwi


HiRide

Blenda głośnika w tapicerce drzwi powinna byc ?  

  1. 1. Blenda głośnika w tapicerce drzwi powinna byc ?

    • Czarna(soul)
    • Szara (swing)


Rekomendowane odpowiedzi

Z racji tego ze zmieniam fotele na pelna skore,zmieniam tez boczki drzwi.Niestety trafily sie dziwnie skonfigurowane tzn gorna czesc jest czarna a cala reszta szara swing czyli kolor mojego wnetrza.

Zmienilem kolor przyciskow sterowania foteli na czarny mat -uwazam ze przyciski w tym samym kolorze co fotele byly nudne(zlewaly sie)a teraz przynajmniej jakos sie odrozniaja :) chcialem tez zalozyc na probe czarne zaslepki air bag w fotelach ale nie mam takich.

Do rzeczy.Chcialbym zmienic blendy w skorzanych boczkach na te z logiem Bose tak jak mam w orginale.Idąc sladem czarnych przyciskow,pomyslalem ze blenda moze byc koloru czarnego dla uzupelnienia gornej czarnej czesci boczku.Efekt moglby byc ciekawy,jednak najpierw chce zasiegnac waszej porady.Ankieta i zdjecia powinny troszke pomoc :)

dscf7925.jpg

dscf7928c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jak byś przyłożyl blende czarną do tapicerki , było by już idealnie. Ale jak dla mnie zostawił bym tak jak jest :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jak byś przyłożyl blende czarną do tapicerki , było by już idealnie. Ale jak dla mnie zostawił bym tak jak jest :gwizdanie:

Racja,byloby jakies porownanie ale nie mam takiej blendy.Szare tylko mam :thumbdown:

Moge sprobowac zabarwic czyms na czarna jedna blende a potem to zmyc tylko nie wiem czym to zabarwic :) blendy nie szkoda bo jedna to nie majatek nawet gdyby sie zniszczyla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby zdjąć blende musisz podgrzać spaw..przymierz, zrób fotkę się zobaczy :decayed: jak coś to możesz później przynitować na ciepło tak jak było..[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 14:25_________________________________________________btw fajne foteliki..nie zostały Ci może AIR BAGi z foteli ? szukam ale z foteli b7..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze czarne by sie wyroznialy i pasowaly :wink4: zrob jedna blende i poka fote :decayed:

zrobie blende tylko powiedz jak :tongue4:

Kusilo mnie zmienic jeszcze w boczkach cale uchwyty do zamykania drzwi na czarne + element plastikowy wokol klamki tez na czarny :) Zejde jednak na ziemie i pomysle jeszcze nad zaslepkami air bag w fotelach w kolorze czarnym.O ile takie znajde bez poduszki.Moze byc nawet po wystrzale :)[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 17:48_________________________________________________

żeby zdjąć blende musisz podgrzać spaw..przymierz, zrób fotkę się zobaczy :decayed: jak coś to możesz później przynitować na ciepło tak jak było..[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 14:25_________________________________________________btw fajne foteliki..nie zostały Ci może AIR BAGi z foteli ? szukam ale z foteli b7..

plan byl taki zeby przelozyc blendy z moich ori boczkow do skorzanych ale ze tam juz logo bose jest styrane i nie za ladnie to wyglada ,wole kupic nowe blendy i wsadzic je do nowych boczkow.

Air bag mam tylko z foteli do b6.Jak wygladaja te z b7 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HiRide dobrze kombinujesz z tymi uchwytami :good: przemyśl sprawę i zakładaj :naughty: a jeżeli chodzi o blendę to lutownica w dłoń i rezanko . Punktowo wciskasz w mocowania i roztapiasz plastik , a montaż nowe w odwrotnej kolejności :) Oczywiście musisz zdjąć boczek drzwi i robić to od wewnętrznej strony tapicerki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety mam tylko poduszki do foteli z b6 ,a skoro juz o tym mowa,masz moze jakis dostep do zaslepek air bag w fotelach ? moga byc po wystrzale [br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 11:13_________________________________________________

HiRide dobrze kombinujesz z tymi uchwytami :good: przemyśl sprawę i zakładaj :naughty: a jeżeli chodzi o blendę to lutownica w dłoń i rezanko . Punktowo wciskasz w mocowania i roztapiasz plastik , a montaż nowe w odwrotnej kolejności :) Oczywiście musisz zdjąć boczek drzwi i robić to od wewnętrznej strony tapicerki .

kurde juz kiedys zakladalem nowa blende do boczka :tongue4: rezanie mam w genach...posiadam zdjecia jak ledwo zaczalem chodzic a juz przytulalem sie do samochodow :decayed:

Moze chcesz zamienic swoje czarne elementy z tapicerki na swing ? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki kolor masz konsoli ? jak czarna to zostawiaj jak jest,

kolor konsoli taki jak calej tapicerki -ciemnoszary

Na razie rozgladam sie za czarnymi klamkami (podswietlane) i czarnymi uchwytami do drzwi ale ciezko bo kazdy chce sprzedac cala tapicerke :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...