Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ARG] Namiar na dobrą firmę zakładającą LPG


mapelastik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nadchodzi czas zamontowania LPG,potrzebuję namiar na dobre zakłady monterskie-czytać Bardzo dobre :) preferowane strony Łódź,Piotrków,Opoczno lub w bliskiej okolicy.Proszę o naprawdę rekomendowany dobry warsztat :hi: Szukałem na forum ale akurat w tych okolicach nie znalazłem więc zakładam temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"TOMGAZ" Tomanek Jacek 97-200 Tomaszów Mazowiecki - Kwiatkówka, ul. Górna 67 tel 609-257-089 (044) 719-08-81.

Zakładałem u tego człowieka już drugą instalację, natomiast polecił mi go mój brat, który u niego założył 4 instalacje. Polecam - jest to instalator a nie kowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie teki potrzebny instalator nie za przeproszeniem cembał :polew: orjętujesz się czy diagnostykę vag można u nich zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zainstalowaniu zawsze jedzie z klientem i podpina kompa do sterownika (gazu) i sprawdza jak zachowuje się instalacja, to podejrzewam, że może i też ma VAG - ale to jest moje przypuszczenie, gdyż u niego nie robiłem nigdy diagnostyki VAG'iem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy naszych silnikach (1,8; 1,8T) to specjaliści jak to piszesz "od zacnych aut" nie są nam potrzebni - wystarczy aby instalator odpowiednio dobrał graty do mocy silnika i je odpowiednio dostroił do charakterystyki silnika.

Ja nadal będę obstawał przy "moim" instalatorze bo jest bardzo dobry (montował gaz do silników które miały powyżej 200KM - czyli wie jak i co trzeba zamontować aby to śmigało), jest blisko i robi starannie. Ja sobie cenię w moim przypadku to, że graty (wtryski, reduktor) są tak zamontowane, że jak otworzy się maskę to ich nie widać. Jak oglądałem na Naszym Forum zdjęcia po montażu instalacji u innych "fachowców" to nóż w kieszeni się otwiera - osłona silnika dosłownie "porąbana", przewody od wtrysków na wierzchu, po prostu horror.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogumił jakieś namiary na tego człowieka chciałembym po nowym roku zrobić regulacje oraz nowe mapy wtrysku poszukuje dobrego fachowca jak ceny u niego orientujesz sie . autora przepraszam że podpiołem się pod wątek :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Namiary podałem na początku wątku, ceny jak zakładałem (przeszło 2 lata temu) to zapłaciłem 2.200zł instalacja na STAG300.

Natomiast jak zakładał teść (jakieś 4m-cy temu) zapłacił około 2.400zł instalacja na STAG4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogumił podaj namiar bo jakoś nie dowidzę odnalęść nie mogę a pewnie nie jednemu się jeszcze przyda namiar na dobrego gazownika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rozmowie tel,z kolesiem od Bogumiła,widać że zna się chłopina na LPG,wątek wciąż aktywny więc dobre namiary wciąż mile widziane,dla potomności i innych myślących o LPG :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...