Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Problem z klimatyzacją


Łukasz a4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem który tak naprawdę nie wiem czy dotyczy klimy. Otóż chodzi o to że po włączeniu klimatyzacji nie leci powietrze przez środkowe słupki.Dokładnie tylko przez dwa środkowe,wszystkie inne dmuchają boczne i ten pod szybą z przodu również. Jednak zauważyłem też inne objawy które mogą pomóc w diagnozie problemu. Jakiś czas temu miałem sytuacje gdzie zawiesiło się radio.Było podświetlone ale nie grało nie dało się tego w żaden sposób wyłączyć,dopiero jak wyjąłem bezpiecznik od radia.Od tego czasu zaczął występować problem własnie z tą klimą że przez wywietrzniki na środkowej konsoli nie leci powietrze ani ciepłe ani zimne. Ma ktoś jakiś pomysł co z tym zrobić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepnij Vaga to ci wyskocza bledy w klimatronicu :cool1: pewnie ktoras klapa jest zacieta :confused4: wrzuc tu screena to obczaimy co i jak :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś podłączyłem pod VAG 4.9 i nie wskazał błędów klimatyzacji. Jednak z własnych obserwacji zauważyłem że przy ustawieniu LO środkowe nawiewy sie uruchamiają tak samo jest jak ustawie HI w momencie gdy wcisne przycisk AUTO przestaja dmuchac powietrzem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś podłączyłem pod VAG 4.9 i nie wskazał błędów klimatyzacji. Jednak z własnych obserwacji zauważyłem że przy ustawieniu LO środkowe nawiewy sie uruchamiają tak samo jest jak ustawie HI w momencie gdy wcisne przycisk AUTO przestaja dmuchac powietrzem

Sprawdź jak leci powietrze ze środkowych kratek w zależności od tego czy masz włączony nawiew na nogi czy nie. u mnie przy nawiewie również na nogi środek jest prawie martwy... Po wyłączeniu nawiewu na dół środek zaczyna dmuchać że aż miło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marekg sprawdziłem to co zaproponowałeś i jest jak mówisz.Jak wyłączony jest nawiew na nogi to środek dmucha aż miło. Da się do jakoś naprawić żeby było jak kiedyś :confused4: gdzie klima na ustawiona na auto pięknie daje ze wszystkich otworów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie tak to działa chyba od samego początku jak mam samochód. na wiosnę było auto na serwisie klimy i przy okazji była diagnostyka. błędów nie było :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś podłączyłem pod VAG 4.9 i nie wskazał błędów klimatyzacji. Jednak z własnych obserwacji zauważyłem że przy ustawieniu LO środkowe nawiewy sie uruchamiają tak samo jest jak ustawie HI w momencie gdy wcisne przycisk AUTO przestaja dmuchac powietrzem

Sprawdź jak leci powietrze ze środkowych kratek w zależności od tego czy masz włączony nawiew na nogi czy nie. u mnie przy nawiewie również na nogi środek jest prawie martwy... Po wyłączeniu nawiewu na dół środek zaczyna dmuchać że aż miło

Jam mam tak samo i 0 błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...