[ALL B7] wentylator

rafand76

Witam,

czy wentylator powinien właczac sie po uruchomieniu silnika? Went mam tylko jeden (chłodnica i klima).

Jezeli nie to czy po wyłaczeniu ECON (czyli właczeniu klimy) wentylator powinien sie właczyc? U mnie niestety wszystko stoi i nie wiem czy to poprawne zachowanie czy nie. Zaznaczam ze przed zima wszystko dzialalo. Nie słysze rowniez załaczajacej sie sprezarki od klimy.

poniżej jakiejś tam temp (chyba +5 ale nie jestem pewny) sprężarka się nie włączy a went po co ma się załączać jak nie ma czego chłodzić bo jest zimno ? :wink4:

W B6 i B7 klima dziala bez względu na temperature na zew, zatem sprezarka powinno dzialac. A wentylator? Teoretycznie masz racje.

oj nie jestem tego taki pewien:

oj nie jestem tego taki pewien:

No ten watek nie rozwiazuje tematu, ale wiem to od użykowników innych B7.