Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moja czarna bestia :) 17' :)


pablo_ua4

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

pablo_ua4 a co zrobiłeś z B5, poszła?? :)

Niezła zmiania, dobrze że zostajesz w grupie VAG :wink4:

I jaka różnica w prowadzeniu??

No witam PABLO B5 znalazła dobrego opiekuna :) a co do grupy VAG to inne auta poza ta grupą to podła hehehe:) prowadzenie fajne dość młody samochodzik niewyjeżdżony bo mały przebieg motorek troszku mały ale daje rade nie jest najgorzej za***isty plus jest na te czasy ze spalanie wychodzi 5.7l :)[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 12:22_________________________________________________

Te Padło z 10 składane :polew: :polew: :kox:

Co takiego jest niby z 10 składane?? Bo kolega jakiś dowciapny się trafił widze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Padło z 10 składane :polew: :polew: :kox:

Co takiego jest niby z 10 składane?? Bo kolega jakiś dowciapny się trafił widze

Kolega ma taki charakterystyczny humor też w innych działach, nie zawsze jest to zabawne :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgłosiłem do moderatora bo niewiadomo po co taki idiotyczny komentarz tu gość auta na oczy nie widział nic o nim nie wie a głupio będzie gadał buc jeden

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki Buc ...proszę kolego nie obrażaj mnie ....

Seat Jak Seat ładny Tylko Kuni Mało :D ;(

A ty kolego nie mów takich rzeczy o autku którego na oczy nie widziałeś. A co do koni to niby mało ale wcale nie narzekam dość przyjemnie się jeździ mogę to porównać z tym motorkiem co miałem w B5[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 04:02_________________________________________________Malutki modzik dziś zrobiony :) zmiana przycisku od awaryjnych z czerwonego na czarny od nowego modelu. Tanie to nie jest za taką pierdółke płaciłem 106zł. A no i maleństwo zostało wczoraj dopieszczone bo czyściłem sobie środek przez jakieś 4-5h :) odkurzanie leona nie należy do prostych rzeczy przez tą wykładzinę

d7c60692b51abcd9.jpg87d9a6febfaa551a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z obu dymi? :kox:

No oczywiście nie jest jakaś kiszka zrobiona tylko jak juz robić to dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z obu dymi? :kox:

No oczywiście nie jest jakaś kiszka zrobiona tylko jak juz robić to dobrze :)

A gdzie to ogarniałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem ostatnio przegląd wydechu zrobić z wymianą plecionki bo mi się coś tam poluzowało to mi w jednym zakładzie w Olkuszu powiedzieli, że wymiana plecionki w B5 to dużo roboty i nie zrobią tego :shocked: W końcu sami to zrobiliśmy.. okazało się, że się tłumik zsunął z wieszaka i dostał drgań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopie w Olkuszu to możesz sobie tylko garnki kupić hehehehe. Cały czas przyglądałem się jak chłop mi robił te wydechy i stwierdziłem ze chłopina jest prze as w tym co robi po prostu magik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety muszę się zgodzić.. u mnie jest jakiś jeden macher co się samymi wydechami zajmuje. Z ciekawości kiedyś podjadę do niego zobaczymy co mi powie : D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no podjedz zapytaj powiem ci że jak byś podwójną rurke zamontował prosta to by to fajnie też wyglądało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no podjedz zapytaj powiem ci że jak byś podwójną rurke zamontował prosta to by to fajnie też wyglądało :)

O takim czymś właśnie myślałem też tylko, że jak tu mi powiedzieli, że wymiana plecionki to taki problem to ja nie wiem co na końcówki powiedzą..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odwiedź tych gości oni na pewno ci porządnie zrobią :) a teraz już spadam bo wyjeżdżam do marsylii niestety 2000km :)

http://www.rurdech.krakow.pl/htm/fr_o_firm.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odwiedź tych gości oni na pewno ci porządnie zrobią :) a teraz już spadam bo wyjeżdżam do marsylii niestety 2000km :)

http://www.rurdech.krakow.pl/htm/fr_o_firm.htm

Oglądałem właśnie tą www. Pozdrawiam i szerokości!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w końcu mały modzik :) planowałem wstawić 18 cali fele ale zdecydowałem się na 17' firmy PLW podobno twarda niemiecka felga :) do tego wsadziłem nowe oponki Bridgestone potenza s001 i jestem z nich strasznie zadowolony mogę z czystym sercem polecić każdemu. Jeszcze tylko w najbliższym czasie musze zrobić zawiecho bo na razie jest taki delikatny allroad :) No i jeszcze do tego doszło odświeżenie lakieru po ciężkiej zimie bardzo dokładne mycie plus pastowanie i maszynka od razu wygląda bosko :)

ac1d975ced6670e6med.jpg6b02d40846ccce71med.jpg4e67e5b678aa2813med.jpg945111cc0433bfb9med.jpg

68f9a6934b0dc859med.jpg5f470b7745d577f4med.jpg7ef96ecd417fcf53med.jpgea7b7a15d643485cmed.jpg40323c3c12c880edmed.jpga0f136c066943e3emed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...