Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] Zmieniarka cd

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam !

Przede wszystkim wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.

A teraz pytanie, czy zmieniarka CD ( ta w bagażniku ) musi być podłączona do radia żeby wyjąć z niej kieszeń.

Jeżeli nie,to dlaczego nie wychodzi.

Opublikowano

Też Ci życze wszystkiego najlepszego-musisz podłączyć zasilanie bo kieszeń wysuwa sie elektrycznie.

Opublikowano
  • Autor

Podłączyłem n/w zmieniarkę CD do n/w radia, nie wiem do czego podłączyć ten cienki brązowy kabelek na przewodzie zmieniarki.

Kieszeń się nie wysuwa przyciskając EJECT.

Przyciskając klawisz CC/CD radia wyświetla się NO TAPE

Z boku radia wychodzi jakiś przewód ( poprzedni właściciel tego radia miał podłączoną MP3).

Zaznaczam,że radio sprawuje się super.

20110101027.jpg

20110101028.jpg

20110101029.jpg

20110101030.jpg

20110101031.jpg

20110101033.jpg

20110101035.jpg

Opublikowano

co do tego kabelka co wystaje z radia, to jest poto ze jak kiedys na poczatku nie mialem can-bus adaptera, to podawales tam + i miales podswietlenie radia, ale jak dolozylem adapter to przewod jest niepotrzebny, jezeli chodzi o zmieniarke, to niewiem, a tego bronzowego nie powinno sie podlaczyc do masy? ja mialem podlaczony emulator zmieniarki mp3 i wszystko ladnie chodzilo, takze wydaje mi sie ze kodowanie w radiu jest oki

moze tu cos znajdziesz

http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/

Opublikowano

Z tego co pamiętam to 99% masa- w końcu brązowy. :)

Opublikowano

na 100% masa.

Opublikowano
  • Autor

Jestem kompletnym laikiem z elektroniki.

Może powiecie mi gdzie mam podłączyć ten przewód masowy.Gdzieś na obudowę radia.

Opublikowano

jak niechcesz nic ciac, to wez kawalek kabelka zaloz na koniec konektorek, taki zebys mogl potem polaczyc z tym co jest przy kablu od zmieniark, na pierwszym zdjeciu, z lewej strony radia sa 2 lub 3 srobki wykrec jedna, zrob oczko na kabelku i przykrec do obudowy, ja tam tez mialel podpieta mase od mp3, albo utnij ta koncowke i zrob oczko i przykrec do tej srobki...

Opublikowano

Z tą masą to tak różnie bywa, jedne radia mają ją wyprowadzoną na złącze zmieniarki (niebieska wtyczka) a inne nie. Nie wiem jaka jest tego zasada czy reguła.

Stąd najczęściej wyprowadza się dodatkowo ten brązowy kabelek aby w razie potrzeby podpiąć go do masy.

Opublikowano
  • Autor

Panie i Panowie zmieniarka śmiga super.

Ten brązowy przewód przykręciłem do obudowy radia.

Wszystkim którzy brali udział w tym przedsięwzięciu wielkie dzięki.

PS. Teraz muszę jakoś schować przewód od zmieniarki.

Opublikowano
:good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.