Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bose- wymiana radia Audi concert na Audi concert pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam. mam małą usterkę radia Audi concert (takie jak w poniższej aukcji) posiadam bose i czy jak wymienię radio na to z aukcji tzn takie samo, musze cos robić zeby radio grało z bose ? czy tylko wepnę i będzie git?

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=177179.0

Opublikowano

jak nie ma wąłczonego bose to bedziesz musiał włączyc. zrobisz to vagiem kodując.

Opublikowano
  • Autor

jak nie ma wąłczonegobose to bedzie4sz musiał włączyc. zrobisz to vagiem kodując.

a z kat będę wiedział czy jest włączone czy nie ?

Opublikowano

jak bose jest wąłczony to przy odpalaniu radia wyświetla sie przez chwile napis bose

Opublikowano
  • Autor

jak bose jest wąłczony to przy odpalaniu radia wyświetla sie przez chwile napis bose

ok dzieki a jak to wagiem właczyc? jakas filozofia?

Opublikowano

zadna. napewno sobie poradzisz

tu masz rozpiskę:

Podpinasz VAG następnie:

wybierz Sterownik 56 (Radio/Nawigacja)

Kodowanie sterownika -> funkcja 07

00?xx: Liczba głośników pasywnych

0 - brak głośników pasywnych (Bose-Soundsystem)

1 - 1 głośnik paswyny z przodu po lewej stronie (Bose z telefonem)

2 - 2 głośniki pasywne z przodu i 2 aktywne z tyłu

5 - 2 głośniki pasywne z przodu, brak głośników aktywnych z tyłu

00x?x: System dźwięku

0 - standardowy (brak Bose-Soundsystem)

1 - Bose-Soundsystem

00xx?: konfiguracja radia

+1 - ferngespeiste Antenne

+2 - zmieniarka CD

+4 - drugi wyświetlacz (Radio/Navigation)

Opublikowano
  • Autor

zadna. napewno sobie poradzisz

tu masz rozpiskę:

Podpinasz VAG następnie:

wybierz Sterownik 56 (Radio/Nawigacja)

Kodowanie sterownika -> funkcja 07

00?xx: Liczba głośników pasywnych

0 - brak głośników pasywnych (Bose-Soundsystem)

1 - 1 głośnik paswyny z przodu po lewej stronie (Bose z telefonem)

2 - 2 głośniki pasywne z przodu i 2 aktywne z tyłu

5 - 2 głośniki pasywne z przodu, brak głośników aktywnych z tyłu

00x?x: System dźwięku

0 - standardowy (brak Bose-Soundsystem)

1 - Bose-Soundsystem

00xx?: konfiguracja radia

+1 - ferngespeiste Antenne

+2 - zmieniarka CD

+4 - drugi wyświetlacz (Radio/Navigation)

:notworthy: :notworthy:
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Też mam Bose i wczoraj wymieniłem radyjko na to samo (Concert II). Co prawda napis BOSE się nie wyświetla ale gra wszystko tak samo :) podepnę dzisiaj Vaga i postaram się to zrobić :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.