Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Wymiana Audi Gamma ---> CD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiem, że informacji na forum jest sporo, ale szukam, szukam i gubię się powoli.

Temat jest taki, że chcę mieć CD i wydać na to do +/- 500 zł.

Możliwości są takie:

1. Odtwarzacz MP3 z transmiterem FM, np. Pentagram Vanquish. Minusem jest obsługa, plusem możliwośc zabrania do aut służbowych, w których w większości też są kaseciaki. Rozwiązanie najtańsze.

2. Oryginalny odtwarzacz CD Audi, czyli Concert. Dość drogo, ale mam nadzieję, że najmniej problematycznie. Wygląd auta nienaruszony, ewentualnie lekko na plus. Na MP3 mi tak bardzo nie zależy, ale jakis minusik to jest.

3. Nieoryginalny odtwarzacz CD/MP3. Wygląd kokpitu idzie mocno w dół, ale za te 500 zł to można już trochę powybierać no i nie trzeba się posługiwac wielkimi krążkami. Np. Pioneer DEH-4300.

O ile w punkcie 1 nie mam w zasadzie żadnych wątpliwości, to juz w 2 i 3 owszem.

Co do punktu 2:

- Jakiego odtwarzacza szukać, bo istnieje zapewne 3 lub wiecej rodzajów.

- czy po wybraniu i zakupie odpowiedniego odtwarzacza potrzebne będą jeszcze jakieś reduktory, złaczki i tym podobne? Czy tylko "szczypce" do wyciągnięcia gammy i dalej plug and play?

Co do punktu 3:

- potrzebne będą "szczypce" do gammy, separator antenowy, plastiki maskujące na 22cm? Coś jeszcze?

A może coś w ogóle pominąłem? Jakieś sugestie?

[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 08:44_________________________________________________Właśnie doczytałem o czymś takim jak CAN-Bus Adapter. Czy w przypadku Concerta CD bedzie potrzebny? Bo jesli tak to ten punkt odpada. 500 zł za radio CD (bez MP3) to bym jakoś przebolał, ale 700 nie przełknę. :>

Opublikowano

Co do pkt 3 -z podłączeniem zasilania raczej nie bedziesz miał problemu, gorzej wygląda to z głośnikami tylnymi które są zasilane ze "wzmacniacza" czyli czeka cie ściąganie boczków z tyłu i ciągnięcie kabli do przodu. (przynajmniej w moich tak było i z tego co czytałem to tak jest), z głosnikami przednimi niema problemu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.