Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Wymiana Audi Gamma ---> CD


jihad

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że informacji na forum jest sporo, ale szukam, szukam i gubię się powoli.

Temat jest taki, że chcę mieć CD i wydać na to do +/- 500 zł.

Możliwości są takie:

1. Odtwarzacz MP3 z transmiterem FM, np. Pentagram Vanquish. Minusem jest obsługa, plusem możliwośc zabrania do aut służbowych, w których w większości też są kaseciaki. Rozwiązanie najtańsze.

2. Oryginalny odtwarzacz CD Audi, czyli Concert. Dość drogo, ale mam nadzieję, że najmniej problematycznie. Wygląd auta nienaruszony, ewentualnie lekko na plus. Na MP3 mi tak bardzo nie zależy, ale jakis minusik to jest.

3. Nieoryginalny odtwarzacz CD/MP3. Wygląd kokpitu idzie mocno w dół, ale za te 500 zł to można już trochę powybierać no i nie trzeba się posługiwac wielkimi krążkami. Np. Pioneer DEH-4300.

O ile w punkcie 1 nie mam w zasadzie żadnych wątpliwości, to juz w 2 i 3 owszem.

Co do punktu 2:

- Jakiego odtwarzacza szukać, bo istnieje zapewne 3 lub wiecej rodzajów.

- czy po wybraniu i zakupie odpowiedniego odtwarzacza potrzebne będą jeszcze jakieś reduktory, złaczki i tym podobne? Czy tylko "szczypce" do wyciągnięcia gammy i dalej plug and play?

Co do punktu 3:

- potrzebne będą "szczypce" do gammy, separator antenowy, plastiki maskujące na 22cm? Coś jeszcze?

A może coś w ogóle pominąłem? Jakieś sugestie?

[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 08:44_________________________________________________Właśnie doczytałem o czymś takim jak CAN-Bus Adapter. Czy w przypadku Concerta CD bedzie potrzebny? Bo jesli tak to ten punkt odpada. 500 zł za radio CD (bez MP3) to bym jakoś przebolał, ale 700 nie przełknę. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pkt 3 -z podłączeniem zasilania raczej nie bedziesz miał problemu, gorzej wygląda to z głośnikami tylnymi które są zasilane ze "wzmacniacza" czyli czeka cie ściąganie boczków z tyłu i ciągnięcie kabli do przodu. (przynajmniej w moich tak było i z tego co czytałem to tak jest), z głosnikami przednimi niema problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...