Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Nie chce zapalić


Adas25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z odpaleniem silnika a wiec tak :P kreci ladnie na poczatku brzmi jak by łapał ale nie nic z tego ostanio wymienialem uszczelki w pompie ale chodzilo wszystko bez problemu.... odkrecilem wtryski zeby zobaczyc czy pompa podaje i tryskalo paliwo ale kropelkami hmmm moje pierwsze podejrzenie padło na zwor odcinajacy doplywa paliwa moze mi ktos pomoc jak to sprawdzic bez podpinania kompa??? dziekuje z gory za pomoc :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkręć nakrętkę na klucz 10 na filtrze paliwa i dolej paliwa przez strzykawkę może się zapowietrzył tak miałem kiedyś

druga sprawa weż próbówkę samochodową lub kawałek kabelka i żarówkę przekręć stacyjkę i zobacz czy dochodzi napięcie na zawór n109 jeszcze możesz podać mu osobno paliwo na wtryski i zobaczysz czy odpali lub odpalić go na plaka na chwilkę jak odpali to znaczy że jest zapowietrzony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź najlepiej zanaki rozrzadu -podejrzewam wytłuczony klin na wale. lub cos podobnego.

ja miałem tak-jak auto odpaliło po 30s czasem dłuzej to chodzil twardo, nie miał zbytnio mocy i kat wtrysku był w kosmos wystrzelony... z tyłu na skrzyni 0 w pól widoczne , blokada w pompe wtryskowa , blokada lub plaskownik 4mm lub nawet suwmiarka z tyłu wałka rozrządu i bedzie widac co nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...