Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AMB] Problem z pompą paliwa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie!od połowy roku przy odpalaniu słyszę jak pompa paliwa wyje jak zacinający się bendix :)

problem w tym , ze jak orientowalem sie ... powiedzieli mi , ze do mojego silnika nie ma zamiennika i musze wydac 1650zl na nowa :/

moze cos poradzicie ? boje sie ,ze jak gdzies pojade moze sie skonczyc wycieczka laweta :/

z gory dziekuje za odpowiedzi

pozdro :hi:

-----------------------------

z powodu braku odpowiedzi prosze o usuniecie posta

Opublikowano

hm chyba jedyna alternatywa to uzywka... no chyba ze mozna taka pompe regenerowac niskim kosztem...?

Opublikowano

hm chyba jedyna alternatywa to uzywka... no chyba ze mozna taka pompe regenerowac niskim kosztem...?

no wlasnie tego nie wiem :/ uzywki raczej do amb nie znajde albo bedzie bardzo ciezko :/

Opublikowano

jak tak dosc glosno buczy to jest powoli na wykonczeniu jedynie uzywka

Opublikowano

raczej wprowadzili cie w błąd. sa zamienniki wymienia sie tylko sam wkład. jak znajde podrzyce ci link bo sam brałem do bfb i podejrzewam że u ciebie jest podobna. koszt około 200 zł. chodzi głównie o cisnienie tłoczenia. dużo jest chinszczyzny które nie daja rady. moja jest czeska. smiga juz rok bez problemu. w servisie moze tyle kosztować ale wepchna ci cały wieniec z pompą.

moja rada. wyjmij pompe. może masz zatkane sitko i dlatego tak jęczy. przy okzzji zobaczysz budowe pompy. pod jakim kątem masz krućce i taka samą poszukaj.

Opublikowano

raczej wprowadzili cie w błąd. sa zamienniki wymienia sie tylko sam wkład. jak znajde podrzyce ci link bo sam brałem do bfb i podejrzewam że u ciebie jest podobna. koszt około 200 zł. chodzi głównie o cisnienie tłoczenia. dużo jest chinszczyzny które nie daja rady. moja jest czeska. smiga juz rok bez problemu. w servisie moze tyle kosztować ale wepchna ci cały wieniec z pompą.

moja rada. wyjmij pompe. może masz zatkane sitko i dlatego tak jęczy. przy okzzji zobaczysz budowe pompy. pod jakim kątem masz krućce i taka samą poszukaj.

czesc!dzieki za odpowiedz

wole nie wyciagac nie majac nowej mam tylko 1 samochod jeszcze mieszkam w nie swoim miescie :) takze jak sie unieruchomie to bedzie klapa

jesli mozesz odszukaj co kupiles do siebie z gory dzieki

p.s cisnienie 4 bary chyba tam mam wiec chyba tylko o to chodzi bo nie zrozumialem ich czemu mowia ze do tego akurat nie ma zamiennika :/

Opublikowano

do mojej terz nie ma zamiennika a jednak znalazłem. chodzi głównie o kształt krócców do przewodów paliwowych czy masz pod kątem czy na pion. dodatkowo lepiej sprawdzić czy masz wsówki czy skręcane + i - to też istotne. spisz nr seryjny i sprawdz w etce lub w necie kształt samej pompki i będziesz wiedział jaką kupić

podaj nr całej pompy masz na deklu

Opublikowano

do mojej terz nie ma zamiennika a jednak znalazłem. chodzi głównie o kształt krócców do przewodów paliwowych czy masz pod kątem czy na pion. dodatkowo lepiej sprawdzić czy masz wsówki czy skręcane + i - to też istotne. spisz nr seryjny i sprawdz w etce lub w necie kształt samej pompki i będziesz wiedział jaką kupić

podaj nr całej pompy masz na deklu

od dzieki za wskazowki

jutro sprawdze za dnia

pozdro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.