Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Jak rozpoznać amortyzator do wymiany

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WITAM kolegów.Dziś zdałem sobie sprawe ze auto jest przechylone z tyłu na lewą strone.Jestem z lekka zdesperowany bo niedawno wywaliłem ponad 1000zł. na regeneracje turbiny a tu już kolejne wydatki sie szykują.Zanim wybiore sie do mechanika chciałem sie upewnić czy to na 100% amor...?

z góry dziekuje.

Opublikowano

WITAM kolegów.Dziś zdałem sobie sprawe ze auto jest przechylone z tyłu na lewą strone.Jestem z lekka zdesperowany bo niedawno wywaliłem ponad 1000zł. na regeneracje turbiny a tu już kolejne wydatki sie szykują.Zanim wybiore sie do mechanika chciałem sie upewnić czy to na 100% amor...?

z góry dziekuje.

Prędzej sprężyna, bo to ona odpowiada za położenie samochodu. Amor jest od wytłumiania drgań.

Opublikowano
  • Autor

Z tym że spreżyny tak jak i amory miałem wymieniane pół. roku temu,wiec czy jest to możliwe żę juz ich czas wybił?to jest dla mnie tym bardziej dziwnie bo ost. rok mieszkałem w Niemczech a tam jednak drogi są lepsze.

Opublikowano

Z tym że spreżyny tak jak i amory miałem wymieniane pół. roku temu,wiec czy jest to możliwe żę juz ich czas wybił?to jest dla mnie tym bardziej dziwnie bo ost. rok mieszkałem w Niemczech a tam jednak drogi są lepsze.

Musisz sprawdzić. Może jedna miała wadę jakąś i albo pękła, albo się "wygła" :tongue4:

Ale jesteś pewien, że auto nie stoi np. jednym kołem na jakimś podwyższeniu? Bo wtedy to będziesz miał takie wrażenie, że druga strona "leży"

Opublikowano

szybciej spring siadł niż amorek

jak cos to mam komplet na przód od S4

Opublikowano

Stacja diagnostyczna i uprzejmy pan na pewno stwierdzi jakąś usterkę :)

Bo tak to tylko można strzelać. Chociaż z winy amora nie powinno być przechyłu.

Opublikowano
  • Autor

auto stoi na prostej nawierzchni,2 dni temu mialem juz podejrzenia ze cos jest nie tak ale dzis jestem juz pewien.z jednej strony nadkole jest rowno z kolem a z drugiej jest roznica 7-8 cm.

Opublikowano

auto stoi na prostej nawierzchni,2 dni temu mialem juz podejrzenia ze cos jest nie tak ale dzis jestem juz pewien.z jednej strony nadkole jest rowno z kolem a z drugiej jest roznica 7-8 cm.

No to musiała peknąć sprężyna, nie ma bata.

Opublikowano
  • Autor

ok wiec pewnie spreżyna-dziekuje za pommoc

Opublikowano

spingi pewnie. może któraś pękła

Opublikowano

Hmm niekoniecznie sprężynka... Moje amorki nie tolerują dużych mrozów i wtedy autko też się przechyla dodatkowo jest wyjątkowo sztywne. przy 0 jest ok i nie czuć problemów z prowadzeniem a na oko zawias chodzi. Tak więc w moim przypadku raczej amorki i w zasadzie już się nastawiłem na ich wymianę.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.