Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Kontrolka poduchy powietrznej, VAG nie widzi błędu


Mariusz90r

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

W A4 AJM z 2001r mam następujący problem, mianowicie świeci się kontrolka poduszki na desce rozdzielczej, dziś podłączyłem VAG'a żeby zobaczyć jaki to błąd, ale VAG nie znalazł żadnego problemu z poduchami. Macie jakieś pomysły, co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie może jednak ktoś coś poradzi? Bo ja już nie mam zielonego pojęcia co to może być :wallbash:

P.S. peklysz jakbyś rozwiązał jakoś problem u siebie to proszę daj mi znać na pw co to było, pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób autoscan całego autka, a nie tylko poduszek, bo kontrolka od poduszek nie jest tylko od poduszki ale też i od pasów bezpieczeństwa i cholera wie co oni jeszcze tam podpięli (jak coś nie pokręciłem to tak powinno być, że jak odłączysz czujnik od pasów to zapala się poducha a po podłączeniu ponownym nie znika, trzeba skasować, więc jak coś nie łączyło to będzie świecić cały czas).[br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 15:11_________________________________________________Aha i tam jest jeszcze przy autoscanie pole wyboru dotyczące poduszek musi być zaznaczone (albo odhaczone, nie pamiętam, ale jest to intuicyjne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam trop, dziś sprawdzałem jeszcze raz i w zakładce silnik wyskoczył błąd połączenia/komunikacji poduszki z silnikiem. Błąd wykasowałem, kontrolka pozostała, a błędu na VAG-u znów nie ma, ale zawsze to jakiś mały trop.

Adaptacja poduszek? można trochę jaśniej, bo VAG'a używam od 3 dni...

Aha i mój VAG to - "Polski VAG" 4.9 / 2.5[br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 17:29_________________________________________________Podłączyłem VAG-COM i odrazu odkrył słynny już błąd 65535 poczytałem forum i już wiem co robić, temat do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...