Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Drzwi przednie jak je wyregulować


marcin120383

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :hi: mam problem z drzwiami przednimi chodzi o to żeby wyregulować szparę między błotnikiem a drzwiami może już ktoś próbował i jak sprawdzić zawiasy bo może one są już wyrobione pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz opadnięte drzwi tzn. że masz zużyte zawiasy.

W książce "Sam naprawiam A4" jest wszystko napisane, poszukaj ją na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwórz drzwi, siądź na progu, popuść w drzwiach śruby zawiasu dolnego i pociągnij lekko drzwi do siebie 1-2mm, dokręć, zamknij. Powinna być minimalna różnica. Jeżeli jest poprawa, to metodą prób i błędów można ustawić.

W ostateczności pozostaje wymiana zawiasu.

Czy zawiasy z paska B5 pasują do A4 przed liftem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepne sie pod temat ja mam mianowice ciezko domykajace sie drzwi od pasazera, maja opor jak sie domyka i trzeba mocniej pchnac czy tak samo mam regulowac na zawiasie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepne sie pod temat ja mam mianowice ciezko domykajace sie drzwi od pasazera, maja opor jak sie domyka i trzeba mocniej pchnac czy tak samo mam regulowac na zawiasie

Moim z zdaniem masz zatarty sworzeń w dolnym zawiasie ...szykuje sie rozbiórka zawiasu -czyszczenie i smarowanie i montaż ... powinno pomóc.. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepne sie pod temat ja mam mianowice ciezko domykajace sie drzwi od pasazera, maja opor jak sie domyka i trzeba mocniej pchnac czy tak samo mam regulowac na zawiasie

Moim z zdaniem masz zatarty sworzeń w dolnym zawiasie ...szykuje sie rozbiórka zawiasu -czyszczenie i smarowanie i montaż ... powinno pomóc..

Albo drzwi wiszą i wieszają sie na ryglu. Sprawdź czy szczelina przy zawiasach jest równa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...