Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Otwierająca się prawa szyba


l_krupinski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Odkąd kupiłem moje :audi: to jak zamykam z pilota i jak potem chcę otworzyc samochód z pilota to prawa przednia szyba otwiera mi sie do połwy. Jest tak za każdym razem. Jak chcę zamknąc samochód a ta szyba jest otwarta to tez nie zamknie się tez do końca, zawsze zostaje z 1cm, dopiero jak przytzymam guzik w pilocie to się dosunie. Co może byc przyczyną ze tylko ta szyba tak wariuje???

[br]Dopisany: 08 Listopad 2007, 15:43 _________________________________________________Witam

Ostatnio rozebrałem boczek drzwi w celu usuniecia tej usterki. Niestety nic nie wskurałem. Proszę o pomoc gdzie szukac przyczyny w tych drzwiach. Gdzie moze być to zwarcie do masy? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postaraj się nasmarować silikonem w sprayu prowadnice (przez rurkę po prawej i lewej stronie drzwi - bez rozbierania) - może to pomoże choć nie wiem czemu otwiera Ci się dopiero przy otwieraniu samochodu ( w B6 jak prowadnica jest brudna to okno się zamyka do końca a potem sama schodzi w dół)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Odkąd kupiłem moje :audi: to jak zamykam z pilota i jak potem chcę otworzyc samochód z pilota to prawa przednia szyba otwiera mi sie do połwy. Jest tak za każdym razem. Jak chcę zamknąc samochód a ta szyba jest otwarta to tez nie zamknie się tez do końca, zawsze zostaje z 1cm, dopiero jak przytzymam guzik w pilocie to się dosunie. Co może byc przyczyną ze tylko ta szyba tak wariuje???

[br]Dopisany: 08 Listopad 2007, 15:43 _________________________________________________Witam

Ostatnio rozebrałem boczek drzwi w celu usuniecia tej usterki. Niestety nic nie wskurałem. Proszę o pomoc gdzie szukac przyczyny w tych drzwiach. Gdzie moze być to zwarcie do masy? Pozdrawiam

ustaw kroncowe położenie szyby przytrzymujac na 3sec przycisk najpierw obnizajac w dół (wtedy przytrzymaj a pozniej odwrotnie do góry i przytrzymaj)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domyslam się że chodzi o to aby jak szybę przednia bedę miał opuszczoną to jeszcze na 3s mam przytrzymac wcisnięty guzik na pilocie od alarmu a potem jak bedzie zamknięta to na 3s wcisnąc guzik do zamykania samochodu???[br]Dopisany: 04 Lipiec 2008, 18:15 _________________________________________________Na czym polega te ustawienie krańcowe ustawienie szyb i który guzik wtedy trzymać przez 3s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...