Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Gasnacy silnik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam wszystkich... :) mam obecnie Audi A4 i moj problemik polega na tym ze podczas ruszania silnik mi gasnie.... wymieniłem przepustnice jest nowa nie uzywana wymieniłem przepływomierz powietrza tez nowy.... swiece filtry i czujniki tem. wody itd.... ale problem istnieje nadal auto mi gasnie i nie wiem czemu po odłaczeniu przepływomierza powietrza silnik furka i co mnnie dziwi silnik nie gasnie no czasem spadna obroty..... ale jak podłacze przepływomierz to auto pali normalnie chodzi normalnie na biegu jałowym ale jak chce ruszyc to gasnie... czy ktos wie co mojemu złomkowi dolega???? mam silnik 1.6 rok 1996 POMOCY

Opublikowano

Nie wiem ale nasuwa mi się pytanie czy pod obciążeniem wystarcza mu paliwa ? Filtr paliwa kiedy wymieniony ? Szczerze mówiąc aż dziwne te objawy. Wykaz błędów też by się przydał.Sorry ale coś tam wspominałeś o filtrach :embarrassed: .

Opublikowano

witam wszystkich... :) mam obecnie Audi A4 i moj problemik polega na tym ze podczas ruszania silnik mi gasnie.... wymieniłem przepustnice jest nowa nie uzywana wymieniłem przepływomierz powietrza tez nowy.... swiece filtry i czujniki tem. wody itd.... ale problem istnieje nadal auto mi gasnie i nie wiem czemu po odłaczeniu przepływomierza powietrza silnik furka i co mnnie dziwi silnik nie gasnie no czasem spadna obroty..... ale jak podłacze przepływomierz to auto pali normalnie chodzi normalnie na biegu jałowym ale jak chce ruszyc to gasnie... czy ktos wie co mojemu złomkowi dolega???? mam silnik 1.6 rok 1996 POMOCY

Witam,

Może nie domaga układ paliwowy?

Pompa,wtryski?

Podepnij Vaga,powinien coś ujawnić.

Opublikowano
  • Autor

obecnie wymieniłem tylko filtr powietrza... wczesniej na starych czesciach chodzi mi o przepustnice i przepływomierz auto normalnie chadzało z tym ze falowały mi obroty..... teraz wszystko oki z tym ze jak ruszam z miejsca auto traci moc.... dadam mu gazu to przygazuje sobie ale za drugim razem juz lipa bo pedał gazu nie reaguje robi takie buuuuuu...... traci wogule moc ja nie wiem nie znam sie sprubuje podlaczyc go pod kompa u jakiegos mechanika i moze wystarczy ustawic cos tam... dziewie sie tylko ze jak odłacze przepływomierz auto normalnie nadal chodzi z tym ze moge ruszyc z miejsca...... czeski film mam z tym autem a czesci słono kosztowały a problem wciaz istnieje.. :confused4: dziekie za rady

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.