Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Co to za sprężyny


Labiel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pytanie jak w temacie. Mam takie o to sprężyny KW i nie za bardzo wiem pod co one są. Są to sprężyny tylne ale nie wiem od jakiej wersji. U mnie w sedanie są inne, węższe i wyższe. Podejrzewam że te są od wersji Q. Mam rację?

spraa.th.jpg

[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 18:39_________________________________________________Nikt nie widział takich sprężyn?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po numerach na stronie K@W nic nie znalazłem. Chodzi mi tylko o przeznaczenie tej sprężyny. Bo wiem że od sedana to raczej nie jest bo u mnie są znacznie dłuższe i węższe - ta po prostu by nie weszła. Pozostaje quattro bądź avant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu są takie same sprężyny i to ori:

http://moto.allegro.pl/sprezyna-tyl-audi-a4-passat-b5-stan-idealny-i1416685846.html

Więc te sprężyny muszą być od jakiejś wersji. Już po woli myślałem że może są to sprężyny przednie :slina: ale koleś chyba wie co demontował. Tak samo ja kupiłem je w komplecie więc na bank są to tylne tylko do czego. [br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 18:31_________________________________________________I tu takie same.

http://moto.allegro.pl/sprezyna-vw-passat-b5-audi-a4-a6-sedan-kombi-i1387290392.html[br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 18:32_________________________________________________O, atu podają że niby do quattro

http://moto.allegro.pl/sprezyna-tyl-audi-a4-b4-quattro-95-00-i1385441875.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pytanie jak w temacie. Mam takie o to sprężyny KW i nie za bardzo wiem pod co one są. Są to sprężyny tylne ale nie wiem od jakiej wersji. U mnie w sedanie są inne, węższe i wyższe. Podejrzewam że te są od wersji Q. Mam rację?

spraa.th.jpg

[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 18:39_________________________________________________Nikt nie widział takich sprężyn?

wygląda jak przednia do b5 sedan/avant/quattro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przednia to nie jest bo na końcach jest zbyt mocno zwężona. Przednie amorki są zbyt grube aby na nie weszła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi to wygląda na tylną sprężyne do Passata B5.

ps: tylne zawieszenie w Audi A4 jest zupełnie inne niż w Passacie B5 więc nie wierzcie we wszystko co piszą na allegro że sprężyny pasuja na tył i do A4 i do Passata :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi to wygląda na tylną sprężyne do Passata B5.

ps: tylne zawieszenie w Audi A4 jest zupełnie inne niż w Passacie B5 więc nie wierzcie we wszystko co piszą na allegro że sprężyny pasuja na tył i do A4 i do Passata :!:

Hmy, i to by miało sens. Przód wiem że jest taki sam, ale tył właśnie nie wiem. Muszę to sprawdzić w ETCE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też jeszcze tego nie sprawdzałem w Etce ale w rzeczywistości i napewno tył jest inny :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jestem w domu.

passata.th.jpg

Faktycznie będzie to pewnie sprężyna od passata. W sumie to zawieszenie tylne różni się tylko umiejscowieniem sprężyny coś alla omegi, mercedesy i maluchy :naughty: Tam jest podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...