Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Naprawa gwarancyjna


83piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z autem konkretnie z instalacja LPG- przy przelaczaniu gasnie. Gazownik stwierdzil, zeto wina reduktora- przy przelaczaniu daje 3 bary, ewentualnie w 2 kolejnosci wtryski magic.

Zaczal od reduktora. Z uwagi, ze mam z nim na pienku, wyjal reduktor i powiedzial ze wysyla go do producenta do KME i tak zostalem bez pracujacej instalacji. Chcialem zeby wstawil mi drugi reduktor, a on na to ze nie, bo ma na naprawe 14 dni i koniec tematu.

Co robic, czekac i jezdzic na benzynie?

Jak znam zycie, diagnoza byla bledna i wtryski sa do bani. I co jak wroci reduktor, wyjmie wtryski, odesle na gwarancje i znow bede bez instalki tracil kase ?

Jak go podejsc ?? Instalcje mam od pol roku i zrobione 9 tys km...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to nie morze sprawdzić kompem jaka jest wada,po kolei będzie wszystko wyjmował i wysyłał?PARANOJA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 99% obstawiam że wtryski bo miałem takie i działy się z nimi właśnie po takim przebiegi cyrki ,są one beznadziejne i nie nadają się do niczego , a tego gazownika też masz ciekawego :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety czas rozparywania gwarancji jest 14dni i gazownik nie ma obowiązku dac Ci zastepczy reduktor czy jaką kolwiek inną czesc, to tylko zależy od dobrej woli gazownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nic nie zrobisz, musiał byś dobrze dogadać się z tym gazownikiem. Nie zostaje Ci nic innego jak czekać na odsyłkę reduktora i sprawdzenie wtrysków. A i polecam założyć jakiś odolejacz (filtr fazy lotnej) przed wtryskami, wymieniasz go co 10 tyś km, ale świetna sprawa, bo smoła nie idzie na wtryski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...