Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFB] Problem z immo ......


goose

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegow

jesli to nie ten dział to poprosze o przeniesienie bo chyba powinienem to zamiescic w dziale elektryka itd

A wiec tak - kolejny znajowy i kolejny problem

Auto to A4 B5 silnik benzyna 1.8 rok 1996

Pewnego pieknego dnia znajomemu audiczka rano nie odpaliła i ozazało sie ze miga kontrolka od immo, jako dobry kolega podjechałem i okazało sie faktyczni ze odpala na sekund po czym gasnie (miga kontrolka immo) wiec, roznymi próbami i szarpnieciem kierownica udało mi sie - kontrolka po przekreceniu stacyjki zgasła i normalnie silnik pracowł. Nastepnie wyłaczyłem i znowu to samo - kontrolka miga i zonk. Jednakze nie tracac wiary po kilkunastorotnym przekreceniu stacyjki - kontrolka zgasła i silniczek odpalił

Czy jest mozliwe aby ta petla indukcyjna na stacyjce sie popsuła ???

rozebrałem nawet osłony przy kierownicy, wypinałem i wpinałem to wtyczke od petli..... - sprawdziłem czy kabelek nie jest przetarty i nawet wypiełem i poruszałem kostka w tym pudełku od imma za licznikiem.....

Auto ma 2 oryg. kluczyki na ktorych odpalało (wiec zepsucie sie 2 transponderow w kluczykach odpada)

ps

vaga zaraz podepne, ale na co zwrocic uwage ??

Moze jakies porady jeszcze - byłbym bardzo wdzieczny

pozdrawiam

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróć uwagę jaki błąd zapisało.

1176 to problemy z puszką lub pętlą, ogólnie to słaby sygnał z kluczyka

1177 (brak komunikacji, dopasowania) , wtedy popraw połączenia przewodów, przelutuj konektorki i adaptacja na kanale00 (dopasowanie ECU do immo) i będzie spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za info szogun0

(znalazłem tez taki sam login jak twój na elektrodzie w podobnym watku o immie z A4 ...- pewnie to byłes Ty :>)

25-immo

02-odczyt błędów

05-kasowanie błędów

10-adaptacja

000-kanał

i po problemie :th: dlatego ze mamy to piekne forum

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...