Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mandat - zdjęcie z radaru od Straży Miejskiej


trezor4

Rekomendowane odpowiedzi

teraz to juz przesadziłeś, w jaki sposób sprawdzą czy nie mam znajomego z chin niech wysyłają wezwanie i niech sie stawi :wink4:

myśle ze szkoda zachodu o kilka stówek

Przesadziłem? Spróbuj takiego numeru w sądzie a przekonasz się na własnej skórze o czym piszę. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz to juz przesadziłeś, w jaki sposób sprawdzą czy nie mam znajomego z chin niech wysyłają wezwanie i niech sie stawi :wink4:

myśle ze szkoda zachodu o kilka stówek

Przesadziłem? Spróbuj takiego numeru w sądzie a przekonasz się na własnej skórze o czym piszę. :hi:

e tam nasz wymiar sprawiedliwosci nie jest az tak idealny, jaki to numer ot zwykła sytuacja , uwierz mi ze wiem o czym mowie

Darek ty zawsze taki "świętojebliwy " za przeproszeniem :wink4::mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na marginesie przypominam, że kara grzywna nakładana przez sąd może wynieść do 5000zł. To że sądy nakładają kary zgodnie z taryfikatorem to wielki plus ale biada temu kto trafi na sędziego któremu pirat rozjechał jedynego przyjaciela chomika. Druga sprawa: gdy spóźnisz się z zapłaceniem mandatu to najwyżej ściągną ci to nadpłaconego podatku natomiast niezapłacona grzywna z sądu skutkuje zamianą kary grzywny na areszt. Jaki jest przelicznik to też gestia sędziego.

Możecie mi wierzyć bądź nie ale znam człowieka któremu groziła 10 dniowa kara aresztu za trzy niezapłacone grzywny za parkowanie w centrum Wa-wy też był mądry i cwany miał samochód firmowy i ogólnie amnezję.

Czy ktoś chciałby pierdzieć 10 dni za wykroczenia drogowe???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę z tematu .

TVN-wiadomości-kierowca karetki dostał 10 punktów i 400 stówy mandatu bo w mieście posuwał na sygnale+130 do szpitala z kobitą co to palec miała urwany.Najlepsza była wypowiedź łysego komendanta (założyłbym się że był po ostrych baletach, albo po prochach) że sramto ,owamto no i teraz idzie na urlop. Storo tacy zastają komendantami to cóż można wymagać od gościa co w jednej ręce dźwiga blokadę a w drugiej bloczek z mamdatami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na marginesie przypominam, że kara grzywna nakładana przez sąd może wynieść do 5000zł. To że sądy nakładają kary zgodnie z taryfikatorem to wielki plus ale biada temu kto trafi na sędziego któremu pirat rozjechał jedynego przyjaciela chomika. Druga sprawa: gdy spóźnisz się z zapłaceniem mandatu to najwyżej ściągną ci to nadpłaconego podatku natomiast niezapłacona grzywna z sądu skutkuje zamianą kary grzywny na areszt. Jaki jest przelicznik to też gestia sędziego.

Możecie mi wierzyć bądź nie ale znam człowieka któremu groziła 10 dniowa kara aresztu za trzy niezapłacone grzywny za parkowanie w centrum Wa-wy też był mądry i cwany miał samochód firmowy i ogólnie amnezję.

Czy ktoś chciałby pierdzieć 10 dni za wykroczenia drogowe???????

Dokładnie jest tak jak pisze KICHOL. Ja dodam, że znam gościa który za takie kombinowanie dostał "zawiasy" pół roku na 3 lata po tym jak wyszły jego krętactwa. Dlatego wiem o czym piszę. Więc jeśli Boseron zamierzasz coś kombinować to naprawdę życzę powodzenia. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zamierzam kombinować, czy uwaszasz ze luki w prawie to kombinowanie? przekomarzam sie z Tobą bo nikt inny nie zabiera głosu w tej dyskusji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porządku. Ja Cię tylko informuje o ewentualnych skutkach prawnych - wybór należy do Ciebie. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porządku. Ja Cię tylko informuje o ewentualnych skutkach prawnych - wybór należy do Ciebie. :hi:

Darek ja całe życie mam do czynienia z prawem zawodowo tak ze troszke Cie wypuszczałem :wink4::cool1: dobrze ze są jeszcze uczciwi na tym świecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...