Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Buczenie prawe koło przy skręcie w prawo , lekko trzeszczy jadąc prosto


Mosiu44

Rekomendowane odpowiedzi

Problem polega na tym ze przy skrecie w prawo zaczolo lekko buczec tylko przy srecie w prawo po ostatniej wycieczce lekko trzeszczy jadac nawet prosto myslalem ze to przeglów ale trzeszczenie jadac prosto co to moze oznaczac ;>??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze lozysko. mialem to samo w audi 80. buczalo przy skrecie, wymienilem lozysko i gitara :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie czekam na wypłatę bo zostalem bez grosza kiedy tylkodostane jade na stacjie kontroli pojazdów odrazu zobaczymy co sie dziee z zawiechą ;) koszt wymiany łożyska wwudi mniejwiecej jaki jest ?? bo sie nie orientuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luzy mowicie, u mnie byly wlasnie jak podnosilem zarowno byl luz w prawym kole jak i szuralo przy kreceniu nim, a czy te luzy moga powodowac lekkie skrecanie auta podczas jazdy po wybojach? bo tym sie chcem nastepnie zajac w aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj bylem na stacji diagnostycznej sprawdziłem co sie dzieje łożysko w ok przegłub też okazało się ze 2 górne wahacze są do wymiany + klocki z przodu o czym wiem , do kolegi wyżej jesli chodzi o lekie skrecanie na wybojach , od kąd tucze mi sie kolo też tak mam i wydaje mi sie ze to wlasnie wina wahaczy <swożni> bo koncówki drążków były ok przegłuby tez sprawdź wahacze ;)

No i tak jak było mówione , wymieniłem 2 górne wahacze w prawym kole i luzy znikneły , nic nie buczy nic nie stuka ;) jest ok ;)

koszt 2x 105 zł za wahacze

robocizna 40 zł wraz z sprawdzeniem na stacji :D 250 nie moje :P ale wszystko ok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...