Treść opublikowana przez ArthurA4
-
[B5 1Z] Padnięty przepływomierz?
Kolego jak wyżej logi zrób i bedzie wiadomo...
-
[ALL B5] Piski z pod maski
Tak jak kolega wyżej sprawdź rolki bo to prawdopodobnie to.
-
[ALL B6] Pomarańczowa kontrolka co oznacza?
Tak jak koledzy mówią kontrolka czujnika klocków. Nie rozpędzaj się kolego za bardzo..
-
[B5 AFN] Czy jest czunik klocka?
Moim zdaniem powinien być.
-
[B5 ADP] Czujnik Halla
Tak to jest czujnik halla znajduje się w aparacie zapłonowym kolego..
-
[B6 AVB] Drgania przy maksymalnym skręcie
Po prostu kolego nigdy się nie skręca na maxa kierownica więc tu może to być normalna rzecz..
-
[B5 1Z] Brak hamulców POMOCY
Tak jak wyżej koledzy mówią zapowietrzony układ masz dalej.
-
[ALL B5] Buczenie prawe koło przy skręcie w prawo , lekko trzeszczy jadąc prosto
Tak jak kolega mówi może nie być wyczuwalny luz a i tak będzie do wymiany..
-
[B6 AVF] Prosze o ocenę zużycia paska rozrządu
Jeżeli nie jesteś kolego pewien to zmieniaj. Ze zdjęć trudno ocenić
-
[ALL B5] Buczenie prawe koło przy skręcie w prawo , lekko trzeszczy jadąc prosto
Obstawiam łożysko. Myślę że do 200zł koszt
-
[B5 AHU] Twardy pedał chamulca powyrzej 100 km/h
Myślę że warto szukać tu przyczyny w serwie..
-
[B5 ABC] Olej w płynie chłodniczym
Wydaje mi się że to uszczelka będzie winna temu. A jakieś inne objawy np kopcenie na biało były? I tak jak koledzy mówią nawet nie odpalaj bo szkoda..
-
[B6 AVF] Uszczelka pod głowicą
No nie ma co dyskutować wymieniaj uszczelkę i lataj dalej..
-
[B6 AVF] Uszczelka pod głowicą
A w oleju np na bagnecie widać po kolorze oznaki płynu chłodzącego?
-
[B7 BLB] Brak mocy,kopcenie na czarno.
Może przepływka kolego ale podpinaj pod Vaga może coś wyjdzie !!
-
[ALL B5] Co to za "czujnik ?"
Zapewne jakaś antena kolego. Tak jak mówisz sprawdź za kablem
-
[B5 AFN] Lewa strona słabsza od prawej
Może zapowietrzony układ
-
[B5 ALL] Padło wspomaganie
No przeczyść bo jakiś syf musi to mleko robić .Może coś się ruszy
-
[B5 ALL] Padło wspomaganie
No to rzeczywiście ciekawe to. a odpowietrzałeś sobie cały układ po wymianie tego węża ?. A jak nie to zostaje jeszcze maglownica do sprawdzenia
-
[B5 AHU] Buczenie przy skręcie kierownicą w lewo
No dla pewności odpowietrz sobie będzie pewniejsze. Daj znać jak się uporasz
-
[B5 AFN] Rurka odpowietrzająca skrzynie korbową a olej..
Zgadzam się to jest nie możliwe nawet przy słabej kondycji silnika
-
[B5 ALL] Padło wspomaganie
Powiedz mi jeszcze tylko czy wyje huczy . jak tak tzn że pompa się wykończyła
-
[B5 AHU] Buczenie przy skręcie kierownicą w lewo
A powiedz mi czy odczuwasz jakieś zmiany że ciężej chodzi wspomaganie ?
-
[B5 AHU] Buczenie przy skręcie kierownicą w lewo
A to się dzieje tylko przy skręcie w lewo? a jak skręcisz mocno w prawo to nic nie słychać?
-
[B5 ALL] Padło wspomaganie
No to kolego mogła ci się przytrzeć pompa wspomagania jak miałeś wyciek lub maglownica .