Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Buczenie przy skręcie kierownicą w lewo


turbobastard

Rekomendowane odpowiedzi

No i co tu wiecej dodac jest tak jak w temacie cos buczy przy skrecie w lewo i tylko w lewo nawet przy lekkim skrecie. Podczas postoju jest cisza pompa tylu wrzeszczy przy maksymalnych skretach, podczas jazdy i to musi byc juz predkosc tak okolo 40-50 km/h zaczyna przy nawet juz lekkim skrecie w lewo buczec cos, tylko wlasnie nie wiem co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może to być wina tak jak Paweł pisał łożyska... bo skoro na postoju jest cisza, płyn ok... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha, hm, no wlasnie trzeba lekko skrecic w lewo zeby zaczelo buczec. Rzuce okiem czy o cos tam nie ociera to kolo z jednej czy drugiej strony. A plyn to chyb i tak wymienie dzisiaj tak na wszelki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ktory? Da rade zdiagnozowac przy tylko skreconych kolach? A walniety przegub nie stuka/pyrka aby przypadkiem ? bo u mnie to cos buczy, no wlasnie przeszukuje forum w celu znalezienia informacji na temat przegubu i ludziom stuka/lo ponoc mozna to sprawdzic ruszajac na skreconych kolach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obstawiam ze pompa sie konczy badz uklad jest zapowietrzony ale wtedy mialbys chwilowe braki w wspomaganiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej nie, wymienialem dzisiaj plyn, nawk*rwialem sie jak nigdy bo zawsze mam pod gorke i nie do konca wszystko idzie jak z opisem. Lapy od krecenia mam dlugie jak u orangutana i nie mialem juz cierpliwosci brac go w trase i sprawdzac czy cos to dalo, w miare przestalo pienic ale czuje ze nie do konca wiec bede musial nad tym popracowac bo zassalo plynu po odpaleniu tyle ze go zbraklo i sporo powietrza zarazem takze moze trzeba bedzie poodpowietrzac tez troche ale jak mowie juz dzisiaj nie dam rady, tyle co zauwazylem to mi nie piszczy tak przerazliwie na maksymalnym skrecie kolami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic to nie dalo, problem dalej wystepuje.

Oto filmik nagrany dzisiaj podczas powrotu z roboty malo widac ale nie ma byc widac a slychac, staralem sie aby bylo slychac jak najlepiej.

[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 19:29_________________________________________________lozysko wymienione, problem zazegnany :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego które łóżysko zmieniłeś? mam podobny objaw i szukam przyczyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...