Treść opublikowana przez Azazello
-
Drżenie kierownicy i calej budy przy hamowaniu 130+
Miałem to samo tarcze były już wyklepane strasznie wymieniłem i tarcze i nowe klocki i problemu nie ma
-
Brudne turbo???
A najlepiej zrób logi
-
[B5 1Z] Prośba o podpowiedź skąd się biorą te błędy?
Spokojnie prawidłowo zobaczę wyczyszczę go wymienię wężyki i zrobię logi. Jeszcze jedno pytanie do tego immo co to jest słabe ekranowanie wiązki??
-
[B5 1Z] Prośba o podpowiedź skąd się biorą te błędy?
Tak tylko on jest w sumie prawie nowy
-
[B5 1Z] Prośba o podpowiedź skąd się biorą te błędy?
Czyli wyczyścić zawór N75 wystarczy??
-
[B5 1Z] Prośba o podpowiedź skąd się biorą te błędy?
VAG-COM Version: Release 311.2-N Control Module Part Number: 028 906 021 FE Component and/or Version: 1,9l R4 EDC 00AG KD05 Software Coding: 00011 Work Shop Code: WSC 48194 3 Faults Found: 65535 - Internal Control Module Memory Error 37-10 - Faulty - Intermittent 17978 - Engine Start Blocked by Immobilizer P1570 - 35-00 - - 00575 - Intake Manifold Pressure 17-10 - Control Difference - Intermittent Ten ostatni jak się pojawia to auto wpada w tryb awaryjny po skasowaniu znika i po jakimś czasie zapala się znowu. W pierwszym wiem o co chodzi ale do tych dwóch pozostałych nie mogę dojść
-
[B5 AHU] FOTOSTORY - rozrząd, popychacze, pompa wody, termostat
Witam powiedz czy w 1Z wygląda to tak samo bo z tego co wiem to są podobne silniki??
-
[B5 AFN] Pęknięta sprężyna przednia - FOTO
Na forum jest tego bardzo dużo wystarczy
-
[ALL B5] Średnica i długość weżyków podciśnienia.
http://allegro.pl/przewod-wezyki-podcisnienia-silikonowe-saab-3-5x2-i1722810791.html A takie wężyki by nie podeszły??
-
[ALL B5] Średnica i długość weżyków podciśnienia.
Na allegro są specjalne silikonowe a co do długości to był już tutaj taki temat wystarczy tylko
-
[B5 1Z] Proszę o analizę błędów
Dalej pojawia Ci się ten błąd 65535??
-
[B5 1Z] Zablokowana skrzynia biegów
Dzięki kolego
-
[B5 1Z] Zablokowana skrzynia biegów
kaliko44 spadłeś mi z nieba własnie miałem pytać czy skrzynia o oznaczeniu EEN podejdzie do mojego bo znalazłem ją na takiej aukcji http://allegro.pl/skrzynia-biegow-een-1-9-5b-audi-a4-passat-b5-gw-i1719475123.html
-
[B5 1Z] Zablokowana skrzynia biegów
No fakt Pastaldo masz racje nie pomyślałem o tym
-
[B5 1Z] Zablokowana skrzynia biegów
Hmm to źle
-
[B5 1Z] Zablokowana skrzynia biegów
Panowie pytanie czy skrzynia z 1.8T 99r. podejdzie do 1Z 95r.??
-
[B5 1Z] Zablokowana skrzynia biegów
Lepiej chyba kupić używkę i przełożyć
-
[B5 1Z] Zablokowana skrzynia biegów
Ok orientuje się ktoś ile mniej więcej kosztuje wymiana tego synchronizatora
-
[B5 1Z] Zablokowana skrzynia biegów
I wymieniałeś tylko synchronizator??
-
[B5 1Z] Zablokowana skrzynia biegów
Paranoja kocham Audi ale skrzynia mnie przerosła nigdy nic nie było oprócz uszczelnienia pompy wtryskowej myślę że te ostatnie przygody bo już tyle lat ją mam i nigdy nic nie było a jak trzeba będzie to wymieni się skrzynie dzięki za porady panowie
-
[B5 1Z] Zablokowana skrzynia biegów
Ale jaja dziś jechałem do mechanika i poszarpałem się z nią jeszcze trochę no i puściła ale jak wbijam 3- kę to jest tak jak by miała zaraz wylecieć z samochodu zostawiłem i zobaczymy co specjalista powie bo ja na pewno nie będę jeździł tak żeby biegi wbijać jak w starej 60-ce
-
[B5 1Z] Zablokowana skrzynia biegów
No cóż jutro wstawiam do mechaniora zobaczymy co powie a wiecie czy od AFN-a z 97r podejdzie skrzynia do zeciora??
-
[B5 1Z] Zablokowana skrzynia biegów
No to powiem nie ciekawa sprawa
-
[B5 1Z] Zablokowana skrzynia biegów
Spoko w poniedziałek jadę do mechaniora to pewnie będę widział co będzie w tym temacie działał
-
[B5 1Z] Zablokowana skrzynia biegów
To się jakoś naprawia czy wymienia skrzynię od razu