Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Azazello

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Azazello

  1. Miałem to samo tarcze były już wyklepane strasznie wymieniłem i tarcze i nowe klocki i problemu nie ma
  2. A najlepiej zrób logi
  3. Spokojnie prawidłowo zobaczę wyczyszczę go wymienię wężyki i zrobię logi. Jeszcze jedno pytanie do tego immo co to jest słabe ekranowanie wiązki??
  4. VAG-COM Version: Release 311.2-N Control Module Part Number: 028 906 021 FE Component and/or Version: 1,9l R4 EDC 00AG KD05 Software Coding: 00011 Work Shop Code: WSC 48194 3 Faults Found: 65535 - Internal Control Module Memory Error 37-10 - Faulty - Intermittent 17978 - Engine Start Blocked by Immobilizer P1570 - 35-00 - - 00575 - Intake Manifold Pressure 17-10 - Control Difference - Intermittent Ten ostatni jak się pojawia to auto wpada w tryb awaryjny po skasowaniu znika i po jakimś czasie zapala się znowu. W pierwszym wiem o co chodzi ale do tych dwóch pozostałych nie mogę dojść
  5. Witam powiedz czy w 1Z wygląda to tak samo bo z tego co wiem to są podobne silniki??
  6. Na forum jest tego bardzo dużo wystarczy
  7. http://allegro.pl/przewod-wezyki-podcisnienia-silikonowe-saab-3-5x2-i1722810791.html A takie wężyki by nie podeszły??
  8. Na allegro są specjalne silikonowe a co do długości to był już tutaj taki temat wystarczy tylko
  9. Dalej pojawia Ci się ten błąd 65535??
  10. Dzięki kolego
  11. kaliko44 spadłeś mi z nieba własnie miałem pytać czy skrzynia o oznaczeniu EEN podejdzie do mojego bo znalazłem ją na takiej aukcji http://allegro.pl/skrzynia-biegow-een-1-9-5b-audi-a4-passat-b5-gw-i1719475123.html
  12. No fakt Pastaldo masz racje nie pomyślałem o tym
  13. Hmm to źle
  14. Panowie pytanie czy skrzynia z 1.8T 99r. podejdzie do 1Z 95r.??
  15. Lepiej chyba kupić używkę i przełożyć
  16. Ok orientuje się ktoś ile mniej więcej kosztuje wymiana tego synchronizatora
  17. I wymieniałeś tylko synchronizator??
  18. Paranoja kocham Audi ale skrzynia mnie przerosła nigdy nic nie było oprócz uszczelnienia pompy wtryskowej myślę że te ostatnie przygody bo już tyle lat ją mam i nigdy nic nie było a jak trzeba będzie to wymieni się skrzynie dzięki za porady panowie
  19. Ale jaja dziś jechałem do mechanika i poszarpałem się z nią jeszcze trochę no i puściła ale jak wbijam 3- kę to jest tak jak by miała zaraz wylecieć z samochodu zostawiłem i zobaczymy co specjalista powie bo ja na pewno nie będę jeździł tak żeby biegi wbijać jak w starej 60-ce
  20. No cóż jutro wstawiam do mechaniora zobaczymy co powie a wiecie czy od AFN-a z 97r podejdzie skrzynia do zeciora??
  21. No to powiem nie ciekawa sprawa
  22. Spoko w poniedziałek jadę do mechaniora to pewnie będę widział co będzie w tym temacie działał
  23. To się jakoś naprawia czy wymienia skrzynię od razu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.