Treść opublikowana przez Azazello
-
[ALL B5] Nawiew, silniczki pracują, ale nie wieje na nogi i szybę
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=13920.0
-
[ALL B5] Nawiew, silniczki pracują, ale nie wieje na nogi i szybę
zależy co naprawić bez vaga nie będziesz wiedział
-
[B5 1Z] Duże spalanie
Mieszkasz daleko od wawy??
-
[ALL] Polerka kominów!!!
Ok jutro lub pojutrze odpisze na PW pozdro
-
[ALL] Polerka kominów!!!
Trochę daleko mieszkasz tak to bym ci wysłał
-
[B5 1Z] Czy do ECU idzie jakiś wężyk podciśnienia??
Dokładnie tak mi się wydaje ale jeszcze nie rozkręcałem jutro już się za to zabiorę bo auto strasznego muła ma mimo to nie wpada w tryb awaryjny
-
[ALL] Polerka kominów!!!
W hipermarkecie na dziale motoryzacyjnym jak chcesz to sprawdzę jaki i ewentualnie powiem ci nazwę
-
[ALL B5] Nawiew, silniczki pracują, ale nie wieje na nogi i szybę
Podepnij vaga i sprawdź błędy ale na 99,9% będzie to silniczek klapy centralnej zablokowany lub nieodpowiednie napięcie idącego do niego ale obstawiam że zablokowany
-
[ALL B7] Porysowana przednia szyba-co zastosować?
Spokojnie na allegro jest specjalna pasta polerska do szyb samochodowych użyłem bo też miałem porysowaną od piór wycieraczek, efekty świetne i żadnych załamań http://allegro.pl/super-zestaw-polerski-do-szyb-samochodowych-pasta-i1586061141.html
-
[ALL B5] Konserwacja - Baranek - progi
Kolego gdzie kupowałeś tego baranka??
-
[ALL] Polerka kominów!!!
Było już ale ostatnio w sklepie widziałem taki specjalny płyn srebrny odporny na wysokie temperatury specjalny do malowania wydechu niestety nie pamiętam jak się nazywa ;(
-
[B5 1Z] Czy do ECU idzie jakiś wężyk podciśnienia??
ok dzięki jutro będę rozkręcał i zobaczę czy to naprawdę to jego wina
-
[B5 1Z] Czy do ECU idzie jakiś wężyk podciśnienia??
Czyli rozkręcam obudowę ECU i go tam znajdę bez problemu tak ??
-
[B5 1Z] Czy do ECU idzie jakiś wężyk podciśnienia??
A możesz dokładnie mi powiedzieć gdzie się on znajduje??Bo to chyba jego wina
-
[B5 1Z] Czy do ECU idzie jakiś wężyk podciśnienia??
Pytanie jak w temacie po za tym na Vag-u wywala non stop błąd 65535-Internal control module memory error którego nie da się wykasować po za tym autko nie ciągnie tak jak powinno lecz nie łapie notlaufa [br]Dopisany: 08 Maj 2011, 16:13_________________________________________________Nikt nie wie o co chodzi?? ;(
-
[B5 1Z] Jakie poduszki silnika
Panowie nie wymieniałem nigdy poduszek a zauważyłem że mam jakieś małe drgania silnika pomożecie mi dobrać poduszki, które najlepiej będą pasowały do 1Z
-
[B5 AFN] Trzęsie autem -co to może być?
U mnie też jak stoję w korku na luzie to trzepie tylko i wyłącznie jak jest włączona klima nie wiem co to może być może ktoś pomoże
-
[B5 AJM] Sposób na rozruszanie sztangi "gruchy" turbiny.
Powiem tak próbowałem też i ten sposób pomogło ale tylko na chwilę tak jak któryś kolega pisał powyżej czyszczenie albo regeneracja turbawki
-
[ALL B5] Odpryski lakieru i zadrapanie co z tym zrobic?
Dokładnie jak jest dużo odprysków to tylko malowanie ja mam czarny kolor i na zderzaku jest pełno małych białych kropek aż już patrzeć nie mogę ale nie mam czasu kiedy sobie tego pomalować
-
[ALL B5] Stuki w przednim zawieszeniu
A może któryś wahacz?? U mnie też wyszło że wszystko niby ok miało być a okazało się że to górny wahacz zobacz czynie masz tam luzów
-
[B5 1Z] Proszę o pomoc w analizie błędów 17978 i 65535
Witam po sprawdzeniu silnika wyskoczyły mi takie oto błędy 17978-uszkodzony sterownik immo. - zły kod, ECM, przewody 65535- uszkodzony sterownik ECM Co to wogóle jest ten ECM i do czego służy Z góry za wszystkie informację dziękuje.
-
[ALL B5] Czyszczenie turbiny - opis foto
Chyba jest napisane że zaczerpnięte z forum passata.Moim zdaniem opis ok i wielu ludziom się przyda pamiętajmy tylko jak zakładamy ponownie turbo nie zapominajmy o nowych uszczelkach. PS> Trzeba było jeszcze wrzucić zdjęcia jak zdemontować turbo bo nie wszyscy to wiedzą
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Dokładnie przy takich rękopisach to można i nawet dzban miodu pitnego wypić
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Co wy wszyscy macie wolne w czwartki??
-
[B5 AFN] Wyciek paliwa - problem z identyfikacją miejsca
:oklaski: