Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Konserwacja - Baranek - progi


SkOs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

a wiec troszke mi juz oslona z progow fabryczna ubyla zakupilem baranka firmy boll

i nasuwa mi sie pytanie :

Czy zdzierac cala fabryczna oslone ? czy zedrzec ile moge i barankiem pryskac ? [br]Dopisany: 09 Maj 2011, 11:39_________________________________________________lol nie odpisze nikt ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

baranka na allegro 4 sztuki + pistolet za 70 zl :) wlasnie sie zastanawiam czy poprostu nie zedrzec tyle ile moge ( tzn luzne czesci oryginalnego podkladu ) i dowalic z baranka :) czy zedrzec cale walnac hammeraitem i potem baranka :/ kolega doradzal zebym tylko zedarl to co uszkodzone wyczyscil i pomalowal ale wg mnie to bedzie kijowy efekt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe czyli lepiej wszystko zedrzec a potem hammeraitem poczekac az wyschnie i barankiem sieknac po calosci ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe czyli lepiej wszystko zedrzec a potem hammeraitem poczekac az wyschnie i barankiem sieknac po calosci ?

dokladnie :good:

pomalujesz po baranku ktory teraz masz to z czasem nowa warstwa wraz ze stara moze zaczac Ci odpadac skoro masz juz w kilku miejscach braki starego baranka

zedrzec wszystko i polozyc od nowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe czyli lepiej wszystko zedrzec a potem hammeraitem poczekac az wyschnie i barankiem sieknac po calosci ?

dokladnie :good:

pomalujesz po baranku ktory teraz masz to z czasem nowa warstwa wraz ze stara moze zaczac Ci odpadac skoro masz juz w kilku miejscach braki starego baranka

zedrzec wszystko i polozyc od nowa

tak bedzie najlepiej :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe i tak chyba zrobie :D w sobote pojade na wioske tam mam kanal i nie bedzie tak smiedzialo jak przed domem :) zedre all hammerait 4-5 h niech poschnie i wale barankiem mam az 4 litry :naughty:[br]Dopisany: 10 Maj 2011, 09:49_________________________________________________http://allegro.pl/4-sztuki-baranek-boll-pistolet-sico-pro-gratis-i1588196083.html kupilem ten zestaw :) dobre czy shit ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dolacze sie do tematu...no rzeczywiscie lepiej calosc zerwac i na nowo polozyc...ja zrobilem tylko czesciowo tzn nie zdzieralem i polozylem calosc i po okolo 2 latach odpada :embarrassed: wiec...odpowiedz sama sie nasunela :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tez pod akumulatorem bierze ruda zrobie sobie konserwacje przed zima wytne co trzeba oczyszcze pospawal i zamaluje ham... a pozniej baranek dzieki za podpowiedz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...