Treść opublikowana przez marekmartysz
-
swap silnika 2.5tdi na 4.2 v8
v8 do b5? podobno sie nie miesci i kto to mówi Cii
-
swap silnika 2.5tdi na 4.2 v8
v8 do b5? podobno sie nie miesci
-
Takie tam B5 quattro... :)
No to trzymam kciuki zeby do 400PS zabrakło juz tylko zamontowac magnetyzer i sportowa gałke zmiany biegów. Ja na poczatku grudnia swojego tez chyba rozbieram Miałem stroic po wymianie nierzadu ale jak tak sobie mysle, i tak nie jezdze to moze sciagnac zderzak, wymienic rozrzad i zamontowac dmuchawke i wtedy udac sie do CP Tuning.
-
Takie tam B5 quattro... :)
Bedziesz w tym roku jeszcze to stroil i hamowal? Ciekawe czy do 400KM duzo zabraknie.
-
Takie tam B5 quattro... :)
T czy biT? Dajesz odrazu uszczelki pod glowice z "lanosa" ??? Czy dmuchasz na serii?
-
A4 b5 2.8 193KM --> 4.2 v8 299KM fake rs4
Poki nie ma T moj ma sie dobrze.
-
A4 b5 2.8 193KM --> 4.2 v8 299KM fake rs4
Zdjecie auta dawcy swapa
-
A4 b5 2.8 193KM --> 4.2 v8 299KM fake rs4
Widziałes mnie jak jechałem Myśle nad zmiana ukladu hamulcowego na cos wiekszego, co polecacie?
-
A4 b5 2.8 193KM --> 4.2 v8 299KM fake rs4
Tak jak wspomniano jeszcze nie. Czekam na wolna chwile i wymieniam rozrzad, poprawiam wentylatory i auto trafia do CP tuning. Poki co to przejechalem autem jakies 140km.
-
A4 b5 2.8 193KM --> 4.2 v8 299KM fake rs4
Zobaczysz w przyszlym tygodniu Auto we wtorek trafilo do Guziora na montaz elektroniki, sprawdzenie i poprawienie tego co zrobilem nie tak. Plan byl aby juz w sobote audi z Warszawy trafilo na kolach pod Rzeszow do CP Tuning W czwartek wieczorem telefon, jezdzimy. W piatek ostatnie prace i w sobote o 9 widze w CP Tuning jak moje audi podjezdza na kolach pod firme. Ponad 300km zrobione, plynu nie ubywa, nie grzeje sie, olej w silniku dalej jest. A tutaj moj kopciuszek pod CP Tuning, Auto prawdopodobnie w przyszlym tygodniu trafi do CP Tuning na finalne strojenie.
-
A4 b5 2.8 193KM --> 4.2 v8 299KM fake rs4
Coraz bliżej konca. Jak dobrze pójdzie auto w przyszlym tygodniu jedzie na odpalenie i strojenie.
-
Takie tam B5 quattro... :)
Po za słowami wyrwanymi z kontekstu nie masz pojęcia czego dotyczy sprawa A moze to Ty formuujesz dziwnie zdania? Pas - wygrałeś "miszczu" Dziekuje Co to Linarr za nowy silnik wynalazłeś? Dalej ABZ?
-
Takie tam B5 quattro... :)
Po za słowami wyrwanymi z kontekstu nie masz pojęcia czego dotyczy sprawa A moze to Ty formuujesz dziwnie zdania?
-
Takie tam B5 quattro... :)
A s4 to sie nie psuja
-
A4 b5 2.8 193KM --> 4.2 v8 299KM fake rs4
Jeszcze nie jezdzi. Auto składane jest w bardzo wolnych chwilach których ostatnio jest coraz mniej. Buda Silnik Tak sie obecny setup silnikowy napedzal w seicento. https://www.youtube.com/watch?v=AE7yZtK5SIc
-
A4 b5 2.8 193KM --> 4.2 v8 299KM fake rs4
Odpalam jako n/a z tym ze juz teraz robie sobie miejsca na poprowadzenie niektórych przewodów aby miec jak najwiecej miejsca pod T, potem lepsze heble, zakonczenie budowy nowej hali na potrzeby dłubania przy autach, dokonczenie budowy 126p 300KM. Takze grafik mam napiety a Guziora już podpytuje o niektóre rzeczy związanie z uturbieniem.
-
A4 b5 2.8 193KM --> 4.2 v8 299KM fake rs4
Tarcza wróci do Radzikowskiego bo zamawiałem właśnie kewlarowa a dostałem ta co na zdjęciach widac, także małe nieporozumienie wystąpiło. U siebie nie bede montował kompresora, ponieważ pod maska zagości T.
-
A4 b5 2.8 193KM --> 4.2 v8 299KM fake rs4
Moja od płynu i klimy były wygięte w banana. Jak dostałem prostą z 1.8T to musiałem kombinować z mocowaniami
-
A4 b5 2.8 193KM --> 4.2 v8 299KM fake rs4
Google mowilo o klopotach z lapami i kole zamachowym. A tak na powaznie to jest Guzior Duzo rzeczy czlowiek sam widzi jak trzeba przerobic lub zamontowac wiec az takiej tragedii nie ma. Najtrudniejsze czyli elektronika dopiero przede mna Projekt dalej się składa Wpadła chłodnica z 1.8 turbo Pobawiłem się również z mocowaniami chłodnicy klimy Przyjechało również koło zamachowe od guziora oraz wzmocnione sprzegło Oraz puzzle
-
Takie tam B5 quattro... :)
Z taka częstotliwościa we wkladaniu i wyciąganiu silnika to lampy i zderzak powinieneś chyba na trytyki montowac
-
A4 b5 2.8 193KM --> 4.2 v8 299KM fake rs4
Teraz widze ile to roboty aby upchnac v8. Jak ja chcialem jeszcze przed rozpoczeciem swapa zostawic wiskoze, myslalem ida na latwizne wywalajac ja, moze trzeba tylko cos podciac, popiescic i wejdzie , sam do siebie sie smialem jaki glupi jestem gdy przylozylem pas przedni Silnik siedzi polaczony ze skrzynia, teraz kombinowanie z chlodnicami, wezami i klima Chlodnica z 2.8 a dokladniej jej dolne wyjscie idealnie trafia w alternator, nic tylko nalozyc opaske i skrecic
-
Takie tam B5 quattro... :)
Taaa Guzior wpuszcza jeszcze takie na plac?
-
A4 b5 2.8 193KM --> 4.2 v8 299KM fake rs4
To ile razy zamierzacie z Guziorem bisowac przy swieceniu jajek? Podeslij mi swoja specyfikacje lpg, wiem ze wtryski Barracuda, a reszta?
-
A4 b5 2.8 193KM --> 4.2 v8 299KM fake rs4
Twoja v8 kiedy znów wyjedzie?
-
A4 b5 2.8 193KM --> 4.2 v8 299KM fake rs4
Zmienione Teraz przejdzmy do konkretow. 9J X 19 H2 ET 33 Zmieszcze u siebie bez kombinacji? Sprzatanie na święta. v6 out. Zapakowana juz czeka na kuriera. W pogoni za Linarem.