Treść opublikowana przez Azazello
-
[B5 AHU] Czasem dostaje muła nawet w trakcie jazdy...
to jest temat rzeka
-
Fanklub Motoryzacyjny Roku 2011 wg Auto Świata
Panowie głosujemy jak to możliwe że Alfa jest na 2 miejscu 595 głosów
-
[B5 AFN] Wyciek paliwa - problem z identyfikacją miejsca
400 za uszczelnienie pompy to ładnie u was zdzierają.Jeżeli masz tłustą pompę to zobacz czy tam Ci nigdzie nie ucieka
-
[B5 1Z] Naprawa świateł drogowych (długich)
Świetny pomysł z naftą zastosowałem i polecam :>
-
[B5 AFN] Ciężko pali
Miałem to samo mianowicie cofało się paliwo i brał gdzieś powietrze wymieniłem wężyki założyłem nowe zaciski przy filtrze paliwa, a między pompą a filtrem zamontowałem zaworek zwrotny i jest ok
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
To spoczko :>
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Podjedzie jutro ktoś z vagiem??
-
[ALL B5] Panel klimatronika w B5
u mnie też był po liftowy słabiej grzał , nie załączył klimy [br]Dopisany: 25 Luty 2011, 09:26_________________________________________________ będą komplikacje, bo panel 8LO 820 043 B jest z polifta... diody Ci się przepaliły, albo powstały zimne luty. Podjedź do jakiegoś elektryka niech Ci to sprawdzi. reanimowałem kilka climatroników i przeważnie na płycie za wyświetlaczem poprawiałem luty przy taśmie zawsze pomagało Dokładnie wystarczy poprawić te luty przy taśmie, mi np. też nie pokazywało dwóch kresek i mimo poprawienia lutów nie pomogło to znalazłem stary uszkodzony panel klimatronika i podmieniłem tylko ekraniki śmiga aż miło
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Chłopacy mam pytanie dotyczące VAG COM jak któryś może pomóc to proszę na gg 2844957 lub prv. I będę na spocie tylko o 19:01:01
-
[B5 AJM] Regulacja drzwi kierowcy
Mam też taki problem może ktoś by zrobił fotostory i wrzucił je tutaj na pewno wielu klubowiczom by to pomogło
-
[ALL B5] Czy wszystkie b5 mają pedał gazu niżej
Ja także mam niżej nie spotkałem się z tym aby pedał gazu był wyżej niż hamulec
-
[ALL B5] Porysowany climatronic
Na forum masz jak wyciągnąć panel klimatronika to nie jest nawet 10 min roboty ja miałem porysowaną ramkę więc pomalowałem sobie na czarny mat i jest
-
[ALL B5] Climatronik. Co to sie stalo? :O
Na forum masz opis jak to rozebrać wszystko, wystarczy wymienić tylko ekraniki na sprawne i będzie ok.
-
[B5 1Z] Problem z odpaleniem
Mój też miał takie objawy ssał gdzieś powietrze więc uszczelniłem wymieniłem wszystkie wężyki i opaski na nowe ale dalej jest to samo daj znać co jeszcze zrobiłeś
-
[B5 AFF] Ciężej odpala gdy zimny
Mam ten sam problem w 1Z cofało się paliwo zamontowałem zawór zwrotny wymieniłem wszystkie wężyki do paliwa i dalej to samo też popatrzę na kąt wtrysku mam nadzieję że to pomoże
-
[ALL] Dywaniki welurowe - orginał, a zamienniki
Mam te dywaniki polecam w 100%
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Czwartek 19 czy 20 w końcu ??
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
A ja parę minut po 20 i tak samo nikogo może następne spotkanie jak będzie taka pogoda to spotkamy się w jakimś lokalu przy piwku??
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Spoko podjadę bo mi to mój już całkowicie wariuje na tym mrozie nie chce dziad palić[br]Dopisany: 22 Luty 2011, 12:00_________________________________________________Dobrze że tam jest myjnia na tym parkingu to może od razu się ogarnię
-
Wasze sposoby na KACA
Napój izotoniczny to podstawa.I trzeba coś zjeść polecam smażoną białą kiełbaskę
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Panowie potrzebuję podpiąć się pod VAG jestem z Piaseczna pomoże ktoś??
-
2 000 000
- Sposoby na ciekawskiego kota sąsiada
Kup sobie gaz pieprzowy i gazem go Sprawdzone do auta już nie podejdzie- [ALL] Usuwanie rys na szybie
Spróbuj tego pomaga i polecam http://moto.allegro.pl/super-zestaw-polerski-do-szyb-samochodowych-pasta-i1191582448.html- [B5 1Z] Problem z otwarciem i zamknięciem centralnego
No i kolego Skeeber to także niestety nie pomogło już nie wiem jak to zrobić chyba wezmę odepnę ten stary centralny kupię na allegro i sobie zamontuję - Sposoby na ciekawskiego kota sąsiada