Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Azazello

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Azazello

  1. Witam Mam mały problem mianowicie zablokowała mi się skrzynia biegów na 1-ce i za nic nie idzie jej wyciągnąć,sprzęgło sprawne na 100% pytanie brzmi czy rozsypała się czy jakiś mechanizm niedomaga czy da się to jakoś naprawić.Nadmieniam iż kilka dni przed w/w faktem jak wrzucałem 3-kę to było chrobotanie
  2. Juropek kojarzysz jakiegoś mechanika od skrzyni biegów gdzieś tu w regionie??
  3. Powiem tak wolę pomalować co parę miesięcy niżeli bawić się szlifierkami bo efekt ten sam a pracy dużo mniej ale to tylko moje zdanie
  4. Tak rozkręciłem Ecu no i diagnoza się potwierdziła komputer pływał w oleju dosłownie wymieniłem ten wężyk ładnie wszystko wyczyściłem i teraz jest gitara nie ma tego błędu
  5. Podepnę się aby śledzić temat właśnie o jakich oringach mowa
  6. O sprawdzę dziękuję za link
  7. Panowie mam mały problemik w passacie a mianowicie jak odpalam auto to wycieraczki ruszają się tzn. tak dziwnie drgają przez ok. 30 sek. a jak włączam wycieraczki obojętnie na jaki tryb to strasznie powoli chodzą co to może być silniczek do wymiany czy regeneracji??
  8. Wyskoczył mi błąd 575 i auto dostaje muła jak kasuję błąd to wszystko wraca do normy ale jak odpalę auto ponownie to znowu wyskakuje i znowu muł 575- ciśnienie w kolektorze dolotowym, ma ktoś jakieś pomysły??
  9. Błąd 65535 wyskoczył mi jak miałem olej w ECU wyczyściłem i ok
  10. A przewływomierz lub filtr powietrza
  11. Tak wymieniłem ten przewód w ECU myślę że już nie poleci błędu już nie pokazuje
  12. Na puszcze napisane że żaroodporna
  13. Vagiem sprawdź klimatronik
  14. No różnica jest tylko pomalowałeś nie jechałeś ich papierem ściernym i to tym środkiem który Ci mówiłem??
  15. No powinien zrób test wyjść klimatronika
  16. Jak w temacie interesuje mnie jak wygląda turbina w 1Z może ma ktoś jakieś przekroje itp
  17. Zobacz czy masz dobrze podłączony klimatronik
  18. Wysłałem na priv.Nazywa się srebrzanka firmy Dragon żaroodporna do ogólnego zastosowania w tym do malowania tłumików nie używałem tego od razu mówię
  19. W przed lifcie to robiłem bo mi nie wyświetlało wszystkich kresek
  20. E no nie rób jaj odkręcasz wszystkie śrubki które masz w schowku i powoli go wyciągasz aby nie urwać oświetlenia odczepiasz lampkę i po sprawie zresztą to wszystko jest na forum tylko trzeba
  21. Daj znać jak ruszysz te klapy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.