Treść opublikowana przez Azazello
-
[B5 1Z] Zablokowana skrzynia biegów
Witam Mam mały problem mianowicie zablokowała mi się skrzynia biegów na 1-ce i za nic nie idzie jej wyciągnąć,sprzęgło sprawne na 100% pytanie brzmi czy rozsypała się czy jakiś mechanizm niedomaga czy da się to jakoś naprawić.Nadmieniam iż kilka dni przed w/w faktem jak wrzucałem 3-kę to było chrobotanie
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
A co Ci się stało??
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Juropek kojarzysz jakiegoś mechanika od skrzyni biegów gdzieś tu w regionie??
-
[ALL] Polerka kominów!!!
Powiem tak wolę pomalować co parę miesięcy niżeli bawić się szlifierkami bo efekt ten sam a pracy dużo mniej ale to tylko moje zdanie
-
[B5 1Z] Czy do ECU idzie jakiś wężyk podciśnienia??
Tak rozkręciłem Ecu no i diagnoza się potwierdziła komputer pływał w oleju dosłownie wymieniłem ten wężyk ładnie wszystko wyczyściłem i teraz jest gitara nie ma tego błędu
-
[B5 1Z] Jakie części rozrządu w 1 Z ?
Podepnę się aby śledzić temat właśnie o jakich oringach mowa
-
[ALL B5] efekty po wizycie w Klodzku miało byćź bezpiecznie i mysle że jest
U kogo to robiłeś
-
[INNE] Problem z wycieraczkami Passat B5 98r
O sprawdzę dziękuję za link
-
[INNE] Problem z wycieraczkami Passat B5 98r
Panowie mam mały problemik w passacie a mianowicie jak odpalam auto to wycieraczki ruszają się tzn. tak dziwnie drgają przez ok. 30 sek. a jak włączam wycieraczki obojętnie na jaki tryb to strasznie powoli chodzą co to może być silniczek do wymiany czy regeneracji??
-
[B5 1Z] Błąd 575 proszę o pomoc
Ok zrobię jutro i pokażę
-
[B5 1Z] Błąd 575 proszę o pomoc
Wyskoczył mi błąd 575 i auto dostaje muła jak kasuję błąd to wszystko wraca do normy ale jak odpalę auto ponownie to znowu wyskakuje i znowu muł 575- ciśnienie w kolektorze dolotowym, ma ktoś jakieś pomysły??
-
[ALL B5] Błąd 532 poduchy
Błąd 65535 wyskoczył mi jak miałem olej w ECU wyczyściłem i ok
-
[B5 AFN] Ciężko pali bład 00550
A przewływomierz lub filtr powietrza
-
[B5 1Z] Proszę o pomoc w analizie błędów 17978 i 65535
Tak wymieniłem ten przewód w ECU myślę że już nie poleci błędu już nie pokazuje
-
[B5 1Z] Proszę o pomoc w analizie błędów 17978 i 65535
Hmm był olej ale jak tam się dostał??
-
[ALL] Polerka kominów!!!
Na puszcze napisane że żaroodporna
-
[B5 1Z] Temperatura na wyświetlaczu
Vagiem sprawdź klimatronik
-
[ALL] Polerka kominów!!!
No różnica jest tylko pomalowałeś nie jechałeś ich papierem ściernym i to tym środkiem który Ci mówiłem??
-
[B5 1Z] Temperatura na wyświetlaczu
No powinien zrób test wyjść klimatronika
-
[B5 1Z] Posiada ktoś przekrój, rysunki turbiny w 1Z
Jak w temacie interesuje mnie jak wygląda turbina w 1Z może ma ktoś jakieś przekroje itp
-
[B5 1Z] Temperatura na wyświetlaczu
Zobacz czy masz dobrze podłączony klimatronik
-
[ALL] Polerka kominów!!!
Wysłałem na priv.Nazywa się srebrzanka firmy Dragon żaroodporna do ogólnego zastosowania w tym do malowania tłumików nie używałem tego od razu mówię
-
[ALL B5] Wymina wyświetlacza klimy
W przed lifcie to robiłem bo mi nie wyświetlało wszystkich kresek
-
[ALL B5] Nawiew, silniczki pracują, ale nie wieje na nogi i szybę
E no nie rób jaj odkręcasz wszystkie śrubki które masz w schowku i powoli go wyciągasz aby nie urwać oświetlenia odczepiasz lampkę i po sprawie zresztą to wszystko jest na forum tylko trzeba
-
[ALL B5] Nawiew, silniczki pracują, ale nie wieje na nogi i szybę
Daj znać jak ruszysz te klapy