Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Nawiew, silniczki pracują, ale nie wieje na nogi i szybę


Gość konrad-1970@o2.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam problem z nawiewem w mojej Lali, mianowicie nawiew wieje tylko na środek bez względu co ustawie na panelu, nie wieje mi na szybę i na nogi. Rok temu mialem ten sam problem ale jakoś "samo sie naprawiło" i działało aż do teraz. Tylko, że wtedy wiało tylko na szybę. Teraz gdy przestawiam nawiew na szybę lub nogi słychać jak silniczki "brzęczą" przez kilka sekund ale nic sie nie dzieje poza tym. później słychać jeszcze brzęczenie co jakieś 2 sekundy ale jest juz krótkotrwałe. Czy to może być wina panelu? Wydaje sie że silniczki pracują ale klapy w nawiewnicy nie chcą sie ruszyć. Proszę o pomoc ponieważ podczas dużej wilgotności mam problem z widocznością z przodu:)

Pozdrawiam Konrad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauważyłem pewną prawidowość przy przyjrzeniu sie sprawie zauważyłem, że ten silniczek http://chelm.info.pl/foto/audipost/3.jpg z niebieskimi ramionami bardzo powoli sie rusza w porównaniu do innych i nie zawsze po nacisnieciu guzika od nawiewu na twarz działa. Wiem ze jest tam jeszcze inny bodajże czerwony silniczek bo mam całą nawiewnice od anglika tylko ze tego po lifcie i sobie popróbowałem na tej nawiewnicy od anglika. sprobuje to rozebrac i przesmarować. czy ktoś może mi wyslać link w ktorym pokazane jest jak demontuje sie schowek pasażera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...