Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wasze sposoby na KACA


fayera

Rekomendowane odpowiedzi

Mój instruktor kursu na prawko (oficer wojskowy) powiedział tak: jak moi żołnierze wracali pijani to następnego dnia z samego rama dostawali 4 kamazy załadowane koxem i po łopacie na głowę, jak ja wstawałem, wszystko miało już być przerzucone do składu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chlaniem wódy ( tylko wesela i taneczne okazjie :wink4: ) szama na tłusto..smalec ze skwarkami, kiełbasa swojska, jakiś udziec wędzony..zapijanie czystą wodą mineralną nie gazowaną :wink4:

Jak już mam kaca to cola w dużych ilościach.. rosołem..ale to średnio pomaga więc męczarnia :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chlaniem wódy ( tylko wesela i taneczne okazjie :wink4: ) szama na tłusto..smalec ze skwarkami, kiełbasa swojska, jakiś udziec wędzony..zapijanie czystą wodą mineralną nie gazowaną :wink4:

Jak już mam kaca to cola w dużych ilościach.. rosołem..ale to średnio pomaga więc męczarnia :thumbdown:

po tłuszczu dobrze się pije, ale trzeźwieje 3 dni :kox:

_________________________________________________

Podobno koks (przed piciem i po piciu) - jeszcze nie testowałem, jakiś forumowy farmaceuta polecał :D

http://www.i-apteka.pl/product-pol-1947-KREON-10000-x-20-kapsulek.html

[br]Dopisany: 09 Październik 2010, 15:13_________________________________________________Ale w sumie nie wiem czy nie pomyliłem nazw :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stosuję 2KC przed imprezą.W trakcie jak mnie zmuli,gorąca herbatka,jakiś rosołek.Natomiast na drugi dzień dużo gazowanej coli,ewentualnie soki-multiwitamina, a jak się lepiej czuję to nawet zjem porządny obiadek.Ale nigdy nie wsiadam do autka,bo mam lęki :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stosuję 2KC przed imprezą.W trakcie jak mnie zmuli,gorąca herbatka,jakiś rosołek.Natomiast na drugi dzień dużo gazowanej coli,ewentualnie soki-multiwitamina, a jak się lepiej czuję to nawet zjem porządny obiadek.Ale nigdy nie wsiadam do autka,bo mam lęki :kox:

2KC to przereklamowany specyfik-0 pomocy.

Też mam lęki(nie chce pisać o tym)auto kilka dni stoi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lęki lękami, niektórzy z miejsca tracą pracę po przyłapaniu na jeździe z promilami :gwizdanie:

Stracić prawo jazdy a stracić pracę do różnica.

Ja też nie ryzykuję właśnie z takiego powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak,że 3 dni z życia wyjęte.Próbowałem już prawie wszystkich metod i porażka.

Taaa..mnie móli strasznie :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed pójściem spać i w czasie przebudzeń woda mineralna, albo spalenie alkoholu dzięki :sexinbed::decayed:

z rana zimny prysznic, kawa i ibuprom/ gripex = zero kaca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie mam kaca bo pije bimber :naughty:

Jak mam kaca i boli mnie głowa i nic nie pamiętam to znaczy ze piłem wóde :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super skutecznym sposobem na kaca jest wypić elektrolity przed piciem i ewentualnie po (orsalit) zero kaca:) a co do bimbru to też to stosuję tyle , że jakoś ostatnio ciężko go nabyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...na kaca-najlepsza ciężka praca... :polew: :polew: :polew: i dzień przed kacem-postarać się nie pić... :polew: :polew: :polew: a tak na serio-próbowałem wszystkiego-nic nie pomaga,po prostu trzeba to odlezeć w zacienionym miejscu z dostępem do różnego rodzaju płynów i przekąsek -piwo pomaga chwilowo,ale potem jest kolejny kac...i ból w okolicach skroniowych...męczarnia :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiecie co jest najgorsze, ze nie ma zadnego sposobu, zawsze sie mowi ze nastepnym razem nie pije i co z tego, hehe, skoro mamy dzis spota piwnego i nie ma ze boli, jutro bedzie kac gigant ;(

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak już mam kaca co zdarza mi się stosunkowo rzadko to albo sobie wypiję drinka albo z 2 piwka - jedyne co pomaga...

woda, cola, maślanka i inne pomagają tak samo jakby nic nie pić więc piję tylko dla samego zaspokojenia pragnienia jak jestem zmuszony wytrzeźwieć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...