Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wasze sposoby na KACA


fayera

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mieszac :decayed: 2KC wzielem raz i czulem sie gorzej niz bez :polew: Troche odpoczac, trzeba sie przemeczyc, troche witamin , wieczorem dnia nastepnego piwko i bedzie ok :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wogóle jak chcecie poznać dobre sposoby, to piszcie do Oniaka.

Oniak to zawsze stęka, że już nie pije :decayed:

Normalka. Ja też jak zdycham, to się tak samo zarzekam :polew:

A kto nie :D

Podobno, żeby nie miec kaca trzeba w przerwie między kielichami przeżuć ziarno kawy :decayed: Ktoś próbował ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wogóle jak chcecie poznać dobre sposoby, to piszcie do Oniaka.

Oniak to zawsze stęka, że już nie pije :decayed:

Normalka. Ja też jak zdycham, to się tak samo zarzekam :polew:

A kto nie :D

Podobno, żeby nie miec kaca trzeba w przerwie między kielichami przeżuć ziarno kawy :decayed: Ktoś próbował ? :naughty:

:polew: :polew: :polew:

Do tego jeszcze podskoczyc 3 razy na piętach i jebnąć barana w ścianę z rozpedu :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wogóle jak chcecie poznać dobre sposoby, to piszcie do Oniaka.

Oniak to zawsze stęka, że już nie pije :decayed:

Normalka. Ja też jak zdycham, to się tak samo zarzekam :polew:

A kto nie :D

Podobno, żeby nie miec kaca trzeba w przerwie między kielichami przeżuć ziarno kawy :decayed: Ktoś próbował ? :naughty:

:polew: :polew: :polew:

Do tego jeszcze podskoczyc 3 razy na piętach i jebnąć barana w ścianę z rozpedu :polew: :polew: :polew:

Po tym zabiegu budzisz się po dwóch dniach bez kaca, ale za to z łbem rozje**nym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qr**, padłem po przeczytaniu kilku sposobów :polew:

Trzeba jeszcze założyć wątek: najlepszy środek antykoncepcyjny, ja proponuję - herbata zamiast :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wogóle jak chcecie poznać dobre sposoby, to piszcie do Oniaka.

Oniak to zawsze stęka, że już nie pije :decayed:

Normalka. Ja też jak zdycham, to się tak samo zarzekam :polew:

A kto nie :D

Podobno, żeby nie miec kaca trzeba w przerwie między kielichami przeżuć ziarno kawy :decayed: Ktoś próbował ? :naughty:

:polew: :polew: :polew:

Do tego jeszcze podskoczyc 3 razy na piętach i jebnąć barana w ścianę z rozpedu :polew: :polew: :polew:

hyhy..ale z tą kawą to przeczytałem w którymś numerze Men's Health :P

Najlepsza na kaca jest blondynka z dużym cycem i ogromną fantazją :naughty: :naughty: :naughty::kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zawsze jak wracam z imprezy, to biore 3 witamy C, jem pół cytryny,pije do tego conajmniej 0,5L wody niegazowanej, najlepiej więcej, do tego łyżka cukru i nie ma bata żebym obudził się na kacu!! Zawsze mi to pomaga, jedynie mnie lekko suszy jak coś, ale lepsze to niż ból głowy - ale to rzadkość

Apropos, wczoraj wypiłem ok. 400ml wódki i cholera się zastanawiam czy już mogę jechać :mysli: teoretycznie o 15:30 powinienem być trzeźwy :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zawsze jak wracam z imprezy, to biore 3 witamy C, jem pół cytryny,pije do tego conajmniej 0,5L wody niegazowanej, najlepiej więcej, do tego łyżka cukru i nie ma bata żebym obudził się na kacu!! Zawsze mi to pomaga, jedynie mnie lekko suszy jak coś, ale lepsze to niż ból głowy - ale to rzadkość

Apropos, wczoraj wypiłem ok. 400ml wódki i cholera się zastanawiam czy już mogę jechać :mysli: teoretycznie o 15:30 powinienem być trzeźwy :>

No ja zawsze jak jestem u szwagra na Monte Cassino,po 2 dniach ostrej walki

walę przed południem na żytnią i 0,00 promila.

Ostatnio chlaliśmy u brata w Płocku do 3.00 rano na drugi dzień na Miodowej ok.11.00 zero promili.

oczywiście

wiem,że w wydychanym.czyli spalanie dobre ale samopoczucie :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie mam kaca bo pije bimber :naughty:

Jak mam kaca i boli mnie głowa i nic nie pamiętam to znaczy ze piłem wóde :sick3:

:good:

co do bimbru to też to stosuję tyle , że jakoś ostatnio ciężko go nabyć :)

Jak to nabyć :blink: księżycówkę to trzeba sobie samemu namieszać :cygaro: a namieszać tyż trza umić tak jak pić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokonać kaca się nie da i trzeba się z tym pogodzić :decayed: Mnie zawsze fajki wykańczają :sick3:

No faje do picia..a ogień z d*py na drugi dzień :wallbash:

te błoto w gębie :sick3: jakby tym splunąć to może zabić :przebiegly:

Nie piszcie że po tym lub po tym nie ma kaca bo to nie prawda albo już jesteście alkoholikami :decayed: Jakby się upić do oporu ile tylko można w siebie wlać to po każdym trunku kac będzie nie ma h...ja we wsi :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kackupa :decayed:, prysznic, spacerek do sklepu po piwo jak moge jak nie to powerade i jak tylko dam rade to odrazu wciskam w siebie jakies jedzenie :wink4:

jesli chodzi o fajki to dla mnie bez roznicy, budze sie na kacu rano i tak czy siak musze zapalic :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o fajki to dla mnie bez roznicy, budze sie na kacu rano i tak czy siak musze zapalic :disgust:

U mnie to zależy ... jak mocno poszalałem to rano faji nie tykam do późnego popołudnia..jak na lajcie było pite to wstaje zjem i po godzinie palonko :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze piję gorącą herbatę z dużą ilością cukru i zjem tabliczkę mlecznej czekolady i po niedługim czasie (kac co prawda cały nie schodzi) ale da się spokojnie żyć dalej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to najlepsze jest wyjść na świeże powietrze, zapalić trochę zielonego :pali:, do tego jakieś dwa browarki i do wieczora jest już gitara :wink4: Najgorsze jest leżenie w łóżku jak już nie można spać :gwizdanie:

W lecie najlepiej jechać gdzieś nad wodę jak jest pogoda, walnąć się do wody i od razu przechodzi, potem poopalać i pospać na ręczniku :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...