Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wasze sposoby na KACA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

nad wodę jak jest pogoda, walnąć się do wody i od razu przechodzi

No tak tyle,że lato jest krótkie

ale metoda rzeczywiście dobra,może nie przechodzi ale ulga jakaś jest

Opublikowano

Ja na kaca stosuję dopalacze, dopalacze i jeszcze raz dopalacze,

to jedyne błogosławieństwo,

w zasadzie już teraz nie biorę dopalaczy jedynie jak śpię,

a na poważnie to kaca najdalej miałem wczoraj i po raz kolejny ( który to już raz) dochodzę do wniosku,

że nic nie pomaga,

po prostu trucizna musi sama wyjść z organizmu :decayed:

Opublikowano

Ja na kaca stosuję dopalacze, dopalacze i jeszcze raz dopalacze,

to jedyne błogosławieństwo,

w zasadzie już teraz nie biorę dopalaczy jedynie jak śpię,

a na poważnie to kaca najdalej miałem wczoraj i po raz kolejny ( który to już raz) dochodzę do wniosku,

że nic nie pomaga,

po prostu trucizna musi sama wyjść z organizmu :decayed:

swiete słowa :naughty:

Opublikowano

1.pić dobrą wódkę

2.przed snem wypić jak najwięcej wody,jakieś 1,5l

Opublikowano

Podobno koks (przed piciem i po piciu) - jeszcze nie testowałem, jakiś forumowy farmaceuta polecał :D

http://www.i-apteka.pl/product-pol-1947-KREON-10000-x-20-kapsulek.html

[br]Dopisany: 09 Październik 2010, 15:13_________________________________________________Ale w sumie nie wiem czy nie pomyliłem nazw :polew: :polew: :polew: :polew:

Jaki farmaceuta, zaszyty Al Koholik :polew: :polew: Dziesiątki razy mi to pomogło; dwie kapsułki przed piciem i dwie jak się obudzimy po baletach. Można do tego też dodać dużo vit. C

A najważniejsze żeby nie mieszać, jak wóda to wóda.

Opublikowano

Nie każdy organizm ma takie same predyspozycje do picia. Mój teść trochę wypije i rzyga jak kot, w trakcie i na drugi dzień. Ja rzadko miewam kaca, szczególnie po Danielsie. Wódy prawie wcale nie piję. Piwo rzadko. Także wszystko zależy od organizmu i tego co się pije.

Opublikowano

Czym się zatrułeś tym się odtruj :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Nie każdy organizm ma takie same predyspozycje do picia

Masz rację.

Ja wypiję raz na 2,3 a nawet 4m-ce,naprawdę jak duża okazja typu wesele itd...

tyle,że taką 2-dniówkę trzasnę,po 3-4 kielichach nic do ryja już nie wezmę

byle tylko zapojka była i oczywiście 3 dni po no i właśnie te 3 dni jestem

taki poskręcany,że szkoda gadać,dodam,że jak nie ma okazji to nawet piwa

przez 2-3 miesiące nie ruszam bo akurat nie przepadam za nim.

Znam facetów po 50 a nawet 60-tce którzy całe życie ostro walczyli

i nie wiedzą na drugi dzień co to kac.Normalny tryb,czyli z rana śniadanko i do pracy

jak gdyby nigdy nic.

Opublikowano

500ml glukozy 5% do tego i 500mg pyralginy + 4mg dexavenu

jak nie pomaga to drugi raz to samo

+ ewentualnie 100mg Ketonalu

+ ewentualnie 10mg Metoclopramidu

w zaleznosci od objawów

:kox:

Opublikowano

ja mam za***isty i niezawodny sposób żeby nie mieć kaca. nie piję ... :polew::wstydliwy:

Jesteś niepijącym alkoholikiem, czyli abstynentem, czy po prostu nie lubisz? Bo nie pić wcale też nie zdrowo. :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Jesteś niepijącym alkoholikiem, czyli abstynentem, czy po prostu nie lubisz? Bo nie pić wcale też nie zdrowo.

nie piję, nie palę, nie biorę narkotyków, nie jestem hazardzistą ale :sexinbed: to mogę co godzinę :naughty: :gwizdanie:

:chytry:

to co to za życie :thumbdown:

Opublikowano

Jesteś niepijącym alkoholikiem, czyli abstynentem, czy po prostu nie lubisz? Bo nie pić wcale też nie zdrowo.

nie piję, nie palę, nie biorę narkotyków, nie jestem hazardzistą ale :sexinbed: to mogę co godzinę :naughty: :gwizdanie:

:chytry:

to co to za życie :thumbdown:

Własnie :decayed:

pamiętaj nic tak nie łączy jak wspólne żyganie :)

Opublikowano

500ml glukozy 5% do tego i 500mg pyralginy + 4mg dexavenu

jak nie pomaga to drugi raz to samo

+ ewentualnie 100mg Ketonalu

+ ewentualnie 10mg Metoclopramidu

w zaleznosci od objawów

:kox:

Świetnie, tylko że większość specyfików które tu podałeś jest na receptę, :thumbdown: i w dodatku jako szpryca, czyli nie ogólnodostępne dla każdego. Wiesz ja tez znam sposób żeby w ciągu ok 10min z 3-4 promili we krwi zrobić 0 (słownie: "zero") Tak robił ojczym mojej byłem, bardzo znany chirurg (albo neurochirurg-już nie pamiętam) z największego warszawskiego szpitala kiedy musiał na cito jechac do roboty na operację a akurat był w cugu albo jak go niebiescy złapali i jechali z nim na badanie krwi :polew: Inna sprawą jest jak to wpływało na jego zdrowie

Opublikowano

na kaca giganta, mnie zawsze pomaga gorący rosół na swojskim kuraku :good:

To prawda. :good: :good: :good:
Opublikowano

na kaca giganta, mnie zawsze pomaga gorący rosół na swojskim kuraku :good:

To prawda. :good: :good: :good:

dokladnie :good:

Opublikowano

Najlepsza na kaca jest praca :decayed: Tak jak kolega na początku pisał, przewalić kilka ton węgla łopatą i człowiek jak nowy (o ile wcześniej nie padnie) :kox:

Przed mocno zakrapianą imprezą to trzeba dobrze się najeść, w tym coś na ciepło, tłusto też się przyda. Nic nowego ;)

Do picia nastęnego dnia polecam Powerade dla uzupełnienia wypłukanych mikroelementow, zimna pepsi też daje ulge choć tylko chwilową.

Czym się strujesz, tym się lecz :kox: dobry pomysł jednak w momencie definitywnego odstawienia pojawia się kac gigant a walka z nim jest bardzo trudna i wyczerpująca :naughty:

Opublikowano

500ml glukozy 5% do tego i 500mg pyralginy + 4mg dexavenu

jak nie pomaga to drugi raz to samo

+ ewentualnie 100mg Ketonalu

+ ewentualnie 10mg Metoclopramidu

w zaleznosci od objawów

:kox:

Dwa z podanych wyżej leków mogą baaaardzo zaszkodzić, beznadziejny pomysł.

Opublikowano

ja tam zawsze przed duzo jem cieplego i tlustego , a po jak juz jest kac to sok z cytryny albo swierze powietrze wogole to najlepszym miejscem dla mnie na imprezy sa gory rano wstaje i nic niema :)

Opublikowano

przemęczyć się do wieczora. wieczorem 4 browary i następnego dnia już jest OK.

Opublikowano

Podobno trzeba byc madrym i nic nie pic albo malo... :decayed: mowie podobno bo mi nigdy nieudalo sie tego sprawdzic ... badz tu madrym po paru glebszych :gwizdanie:

a i jeszcze do tego tematu wodka jest dla madrych ludzi dla Baranow jest woda i mleko :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.