Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wasze sposoby na KACA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jakiego kaca :gwizdanie:

aaa fakt, jak piję tanią wódkę to tak, ale jak piję np. finlandię to nie wiem co to kac, po prostu go nie ma :)

Opublikowano

Ja tam w ogóle nie wiem co to kac, mało piję, ale jak już sobie lutnę to nie mam :mysli: kaca najlepiej przespać, ale jeżeli autor wątku ma takie słabe predyspozycje do picia to pomoże chyba tylko ograniczyć alkohol do absolutnego minimum.

Opublikowano

rzadko mam kaca, chyba, że po 2-3 dniach picia :rolleyes:

Podstawa to nie mieszać alkoholi i powinno być dobrze.

Najlepsza czysta wóda, nie tam jakieś perfumy :rolleyes:

Opublikowano

Przede wszystkim to nie mieszam piwa z wódką, jak piwo to piwo, jak wódka to dobra wódka np Maximus, Finlandia.

Na drugi dzień: kawa, obfite śniadanie, jedno piwo, obiad obfity oczywiście, kawa, jedno piwo, kolacja, jedno piwo. Na kaca jestem strasznie głodny i musi być dużo i pikantnie.

Opublikowano

Najlepsza czysta wóda, nie tam jakieś perfumy :rolleyes:

częściej się gorzej czułem po białej jak po whisky... :cool1:

woda po kiszonych ogórach też daje rade i na parę minut poprawia samopoczucie. lepiej smakuje niż pachnie :naughty:

Opublikowano

picie wódy tylko w górach... tam nie znają kaca, tłusty rosół przed piciem, nie spożywać chleba ani innych wchłaniających jak gąbka promile żywności ! ...

Opublikowano

Najlepiej nie mieszać alkoholi, jakość też robi swoje

po dobrym bimberku kaca nie ma

a tak naprawdę to znam tylko jeden skuteczny sposób na kaca- pić dalej i nie dopuszczać do niego :decayed::polew:

Opublikowano
  • Autor

a wiecie co jest najgorsze, ze nie ma zadnego sposobu, zawsze sie mowi ze nastepnym razem nie pije i co z tego, hehe, skoro mamy dzis spota piwnego i nie ma ze boli, jutro bedzie kac gigant ;(

a tak naprawdę to znam tylko jeden skuteczny sposób na kaca- pić dalej i nie dopuszczać do niego

:decayed: :decayed:prawda

:kox:

Opublikowano

Tłuste żarcie ? Rosół ? Ja po chlaniu nie mogę nawet lodówki otworzyć, bo jak poczuje zapach jedzenia to od razu rzygać się chce :sick3

Na kaca jedynie czas pomaga, przeleżeć trzeba.

Opublikowano

haha, a ja sie dzis przed kacuchem wybronilem, chyba pierwszy raz w zyciu :kox:

nie mieszalem wody z browarami, tzn wypilem jednego klina zoladkowej,a potem sam browar, jak wrocilem do domu i mialem juz dobrze to wzialem 3 rutinoscorbiny, wypilem multivitaminke, troche wody niegazowanej, potem :sexinbed:

wyspalem sie do 11, zrobilem jajeczniczke, kawusia i jest za***iście :decayed:

Opublikowano

Pokonać kaca się nie da i trzeba się z tym pogodzić :decayed: Mnie zawsze fajki wykańczają :sick3:

Opublikowano

A po whiskey nie ma w ogóle kaca... Po wódzie różnie jest, ale whiskey jest git w każdej ilości :D

Opublikowano

Pokonać kaca się nie da i trzeba się z tym pogodzić :decayed: Mnie zawsze fajki wykańczają :sick3:

No faje do picia..a ogień z d*py na drugi dzień :wallbash:

Opublikowano

whiskey

a co to takiego ? Bo jeśli whisky, to nie wiesz co mówisz. Pijam to regularnie i powiem, że kac jest gigant, głowa nawala jak nie wiem co.

Po zwykłej czystej nie ma nawet porównania.

A recepta na kaca jest bardzo prosta...

Opublikowano

whiskey

a co to takiego ? Bo jeśli whisky, to nie wiesz co mówisz. Pijam to regularnie i powiem, że kac jest gigant, głowa nawala jak nie wiem co.

Po zwykłej czystej nie ma nawet porównania.

A recepta na kaca jest bardzo prosta...

To co ty za WHISKY pijasz ?

Opublikowano

whiskey

a co to takiego ? Bo jeśli whisky, to nie wiesz co mówisz. Pijam to regularnie i powiem, że kac jest gigant, głowa nawala jak nie wiem co.

Po zwykłej czystej nie ma nawet porównania.

A recepta na kaca jest bardzo prosta...

To co ty za WHISKY pijasz ?

Pewnie polski Ballantines ...składniki ruski spiryt plus odrobina bejcy do drzewa dla ładnego kolorku... :decayed::naughty:

A na kaca najlepsze jest dobry :sexinbed::banan1:... :wink4:

Opublikowano

Różnie, co mam w barku, JW B, Daniels'a. [br]Dopisany: 10 Październik 2010, 14:12_________________________________________________

Pewnie polski Ballantines

mówisz za siebie rozumiem ?
Opublikowano

Generalnie to dużo żreć w trakcie picia. Nie musi być za tłusto, bo potem trzyma jak w termosie.

Na drugi dzień jakaś bomba megawitaminowa i po kacu.

No chyba, że się przegnie, to wtedy rady nie ma. Ma boleć :decayed:

A wogóle jak chcecie poznać dobre sposoby, to piszcie do Oniaka.

Ma ogromne doświadczenie w tej kwestii, że mógłby doktora robić :decayed:

Opublikowano

A wogóle jak chcecie poznać dobre sposoby, to piszcie do Oniaka.

Oniak to zawsze stęka, że już nie pije :decayed:

Opublikowano

A wogóle jak chcecie poznać dobre sposoby, to piszcie do Oniaka.

Oniak to zawsze stęka, że już nie pije :decayed:

Normalka. Ja też jak zdycham, to się tak samo zarzekam :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.