Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Pytanie o rozrząd ...?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Silnik 1.9 TDI

Mam takie pytanie odnosnie rozrzadu czy w napedzie QUATTRO rozrzad wymienia sie co 90 tys i czy sa to takie same podzespoly jak w napedzie na przednia oś czy czym sie roznia ? Szukalem na forum ale nic na ten ten temat nie bylo. Wyminialem rozrzad przy 200 tys.

A drugie pytanie ile zrobicie km z napedem QUATTRO po samym miescie ? Umnie jak zrobei 700km to max i nie wiem czy to tak ma byc czy jest cos nie tak? W lato jest lepiej na trasie tez spoko ale jak przyszla zima to pali jak smok paliwo tankuje na orlenie.

Opublikowano

są identyczne :)

i jak 700 km na zbiorniku w Q to dobry wynik :)

Opublikowano

Normalka... ja u siebie (AVF, FWD) mam na chwilę obecną przejechane 550km (350km miasto, reszta trasa) i wskazówka lekko poza 1/4 się trzyma, więc jeszcze jakieś 150-200km do rezerwy mi zostało. Komputer pokazuje 9.8l/100km.

Opublikowano

Normalka... ja u siebie (AVF, FWD) mam na chwilę obecną przejechane 550km (350km miasto, reszta trasa) i wskazówka lekko poza 1/4 się trzyma, więc jeszcze jakieś 150-200km do rezerwy mi zostało. Komputer pokazuje 9.8l/100km

:co:

U mnie spalanie teraz na poziomie 7 ltr / 100 km (to samo pokazuje FIS) , w lecie spalanie 6.5 do 7 ltr /100km ( 70% miasto reszta krótkie "trasy" ) , w trasie ( 700 km ) spalanie wyniosło 5.3 ltr / 100 km

Opublikowano

Trochę sporo wam ciągnie ja w swoim awx'ie po mieście krótkie odcinki oraz lekka trasa (25km poza warszawę) wyciągam zawsze grubo ponad 800km na baku :)

Opublikowano

a dodajesz czasem gazu ??

Opublikowano

a dodajesz czasem gazu ??

Dodaję. Trzeba po prostu jeździć dynamicznie i umiejętnie a spalanie nie będzie wygórowane :)

Opublikowano

Rozrząd do Q i FWD ten sam, AVF 2003 rok ori w ASO nr 038198119A.

Po samym mieście w korkach w zimie 700km na baku to normalny wynik przy seryjnym sofcie 131KM.

Opublikowano

są identyczne :)

i jak 700 km na zbiorniku w Q to dobry wynik :)

6.5l/100km polowa miasto polowa trasa, w trasie srednio 150/h

wlasnie ostatnio liczylem po tankowaniu ;]

majac nabite 750km zostalo 12l w zbiorniku ;]

Opublikowano

Rozrząd do Q i FWD ten sam, AVF 2003 rok ori w ASO nr 038198119A.

Jaką kwotę ASO za taką usługą sobie rzyczy, mowa o wymianie rozrządu. ? /z ich częsciami lub bez/

Opublikowano

A po co w ASO chcesz robić?

ASO bierze za całość 2350zł.

Polecam kupić oryginał i wymienić u zaufanego mechanika,zamkniesz się w 1000zł.

Opublikowano

A po co w ASO chcesz robić?

ASO bierze za całość 2350zł.

Polecam kupić oryginał i wymienić u zaufanego mechanika,zamkniesz się w 1000zł.

i tak będzie ;) poza oryginalem rozrządu i pompą, paskami coś jeszcze wymieniać przy okazji ?

Opublikowano

możesz przy okazji termostatowi się przyjrzeć :wink4:

Opublikowano

a dodajesz czasem gazu ??

:polew: :polew: :polew:

Jak dodam u siebie gazu .... to wciąga 9/10 po mieście :kox:

Sory za OT :decayed:

Opublikowano

a dodajesz czasem gazu ??

:polew: :polew: :polew:

Jak dodam u siebie gazu .... to wciąga 9/10 po mieście :kox:

Sory za OT :decayed:

Adaś Ty to masz już teraz całkiem innego paździerza :gwizdanie: :naughty:

:kox:

Opublikowano

:wink4:

Ale , jak była serja to też nie pamiętam żeby 6/7 l po mieście w zimę wciągał :przebiegly:

Opublikowano

No w Wa-wie zapewne tak :wink4:

Opublikowano

Robert masz pewnie rację , ale to dotyczy chyba wszystkich większych Miast i tych pier**l*nych korków :thumbdown:

Dobra koniec OT :hi:

Opublikowano

Robert masz pewnie rację , ale to dotyczy chyba wszystkich większych Miast i tych pier**l*nych korków :thumbdown:

Dobra koniec OT :hi:

Powiedzmy jadąc 12 km z roboty , w nazwijmy to "godzinach szczytu" przez Rybnik , spalanie na FIS'ie 6.5-7 ltr/100 km ( a nie powiem , że tu nie ma korków ... ale znam różne , różniste "boczne" drogi :naughty: ) :decayed:

No i koniec OT :rolleyes:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.