-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dokładnie jestem z pod Warszawy (Ożarów, Pruszków). Z chęcią wezmę kontakt na instalatorów, blisko pracy mam. Dzięki!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Cześć, macie sprawdzonego elektromechanika w warszawie? Ucieka mi prąd ponad 1 A, do tego poprzedni "fachowiec" spieprzył mi alarm...
-
Moje nowe autko
Co do komputera wystarczy wymienić manetkę od wycieraczek z przyciskami i zmienić vagiem kodowanie. Jest poradnik na forum jak to zrobić wszystko
-
[b6 awx] A4 BLUE + SCHWARZ PAKIET
Identyczne radyjko mam już od 2 lat
-
[ALL B6] Srebna Perła 1.9 tdi quattro sedan
Skoro skrzynia 6-stka to oznaczenie AVF
-
[B6 AWX] ...srebrna A4 S-ANCHO edition :) ..192KM radości-UPDATE 18.01.12r str3
Z powodu jednego wadliwego pompowtrysku wymieniłeś cały silnik? Ogólnie gratulacje zakupu! Po planach widzę że zapowiada się grubo
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
nie przesadziłeś czasem Właśnie dlatego pytam czy z tego powodu mi się przepaliło... Wpięte równolegle więc napięcie powinno być takie same. Reszta rzeczy świeci oprócz esp
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Mam pytanie spaliła mi się dioda od przycisku esp. Inne rzeczy podpięte pod to samo zasilanie świecą. Mam pod to wpięte 2 kratki wizytownik i kubek. Nie za dużo? Wpięte równolegle. I czy można wymienić tą diodę czy trzeba cały przycisk?
-
[B6 AWX] Numer wężyka do turbo
Akurat jest to ten wężyk, który na tym obrazku nie ma numeru ale byłem już w aso i mi dobrali jedyna zła wiadomość że koszt wężyka 160zł Dzięki za pomoc!
-
[B6 AWX] Numer wężyka do turbo
Cześć Mam prośbę czy mógłby mi ktoś podać numer metalowego wężyka który łączy turbo z silnikiem ale nie jest to ten pod turbo tylko ten widoczny z góry koloru czarnego, który obiega silnik od tyłu i wchodzi w niego z drugiej strony. Prawdopodobnie podaje olej choć nie jestem pewny. Z góry dziękuję za pomoc
-
[B6 AVF] Moja srebrna strzała - A4 1.9 TDI PEŁNY S-LINE :) NOWE FOTY 1 STR
Lotka identyczna jak u mnie A zdradzisz mi koszt takiego fmica brd i programu? Może być PW. Pytam z ciekawości bo myślałem o takich modach u mnie
-
[B6 AVF] Moja srebrna strzała - A4 1.9 TDI PEŁNY S-LINE :) NOWE FOTY 1 STR
Rozumiem że intercooler + brd + program? Jaki wynik? Co do lotki kupuj tą z allegro śmigam z taką od ponad pół roku i pięknie się trzyma Tylko znajdź dobrego lakiernika aby przed malowaniem wyrównał ją szpachlą lekko bo często niestety są nie równe...
-
[B6 AVF] Moja srebrna strzała - A4 1.9 TDI PEŁNY S-LINE :) NOWE FOTY 1 STR
Tak ale ta jest nie oryginalna Za oryginalną musiałbyś zapłacić około 700zł
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
Dekielek ma inne zaczepy. Po ściągnięciu trzeba umiejętnie przykleić do zaczepów klejem do twardych plastików i z zewnątrz nie widać żadnej różnicy
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
Jest czarna ale troszeczkę jaśniejsza... Minimalnie się różni ale aż tak w oczy nie razi
Lardza
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta