Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lardza

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Dokładnie jestem z pod Warszawy (Ożarów, Pruszków). Z chęcią wezmę kontakt na instalatorów, blisko pracy mam. Dzięki!
  2. Cześć, macie sprawdzonego elektromechanika w warszawie? Ucieka mi prąd ponad 1 A, do tego poprzedni "fachowiec" spieprzył mi alarm...
  3. Lardza odpowiedział(a) na rybus85 temat w Audi A4/S4 B6
    Co do komputera wystarczy wymienić manetkę od wycieraczek z przyciskami i zmienić vagiem kodowanie. Jest poradnik na forum jak to zrobić wszystko
  4. Identyczne radyjko mam już od 2 lat
  5. Skoro skrzynia 6-stka to oznaczenie AVF
  6. Z powodu jednego wadliwego pompowtrysku wymieniłeś cały silnik? Ogólnie gratulacje zakupu! Po planach widzę że zapowiada się grubo
  7. nie przesadziłeś czasem Właśnie dlatego pytam czy z tego powodu mi się przepaliło... Wpięte równolegle więc napięcie powinno być takie same. Reszta rzeczy świeci oprócz esp
  8. Mam pytanie spaliła mi się dioda od przycisku esp. Inne rzeczy podpięte pod to samo zasilanie świecą. Mam pod to wpięte 2 kratki wizytownik i kubek. Nie za dużo? Wpięte równolegle. I czy można wymienić tą diodę czy trzeba cały przycisk?
  9. Akurat jest to ten wężyk, który na tym obrazku nie ma numeru ale byłem już w aso i mi dobrali jedyna zła wiadomość że koszt wężyka 160zł Dzięki za pomoc!
  10. Cześć Mam prośbę czy mógłby mi ktoś podać numer metalowego wężyka który łączy turbo z silnikiem ale nie jest to ten pod turbo tylko ten widoczny z góry koloru czarnego, który obiega silnik od tyłu i wchodzi w niego z drugiej strony. Prawdopodobnie podaje olej choć nie jestem pewny. Z góry dziękuję za pomoc
  11. Lotka identyczna jak u mnie A zdradzisz mi koszt takiego fmica brd i programu? Może być PW. Pytam z ciekawości bo myślałem o takich modach u mnie
  12. Rozumiem że intercooler + brd + program? Jaki wynik? Co do lotki kupuj tą z allegro śmigam z taką od ponad pół roku i pięknie się trzyma Tylko znajdź dobrego lakiernika aby przed malowaniem wyrównał ją szpachlą lekko bo często niestety są nie równe...
  13. Tak ale ta jest nie oryginalna Za oryginalną musiałbyś zapłacić około 700zł
  14. Dekielek ma inne zaczepy. Po ściągnięciu trzeba umiejętnie przykleić do zaczepów klejem do twardych plastików i z zewnątrz nie widać żadnej różnicy
  15. Jest czarna ale troszeczkę jaśniejsza... Minimalnie się różni ale aż tak w oczy nie razi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.