Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] AC rzeczoznawca


Rekomendowane odpowiedzi

Mam uszkodzona szybę czołową od kamienia, pęknięcie postępujące, dokonałem zgłoszenia szkody z AC i czekam na wizytę rzeczoznawcy. Ale w ubiegłym roku niewielki odprysk również miałem ale udało się to naprawić poprzez zaklejenie, i teraz pytanie CZY RZECZOZNAWCA MOŻE UZNAĆ TO JAKO NARUSZENIE PUNKTU "Nie naprawiaj Swojego auta przed dokonaniem oględzin przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe" ODMAWIAJĄC PRZYJĘCIA SZKODY ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz AC a nie wykupiłes osobnego ubezpieczenia na szyby? Ja miałem odprysk jak już kupiłem auto. A że po roku zaczeło mnie drażnić też ze szyba jest "pośrutowana" to zgłosiłem do warty z AC autoszyby oni przekazali do Jaan autoglas i oni się ze mną umawiali na wizytę bez żadnych rzeczoznawców . Wcześniej się jeszcze tylko upewniali jaka szyba (czujniki pas przeciwsłoneczny itp.). Co do twojego przypadku to zawsze możesz mówić że tak było. Chyba że przy ubezpieczaniu ktoś odnotował stan szyby w co wątpię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety o "AUTOSZYBIE" nie wiedziałem, nikt nic nie notował bo odprysku nabawiłem się tamtej zimy ale udało sie zakleić. Teraz uderzenia nie widziałem w takim miejscu było, jak poszła rysa dopiero wyszło, wiec naprawić teraz się nie dało. Szczerze mówiąc szkoda wkładać mi 1800zł za szybę, ale skoro zgłosiłem i zniżki mi zabiorą 10% za zgłoszona szkodę to kasę bym chiał wziąć jaka się należy skoro płacę AC bez amortyzacji na ori częsciach, zamontował bym szybę sekurit ale bez znaczka OOOO a resztę bym zagospodarował na rozrząd. Ot i taki mój dylemat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...