Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czy jest Sens Wgrywać Język PL do Navi ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cześć wszystkim .mam pytanie czy jest sens to robić . Zeby wszystko dobrze fuknkcjonowalo wszystko ?

Niektórzy mówią ,ze potem to może sie przycinać trochę albo jakieś bledy mogą być .

navi mam nie tą mała miedzy zegarami tylko normalna i w tym jest radio i inne . co tu dużo mówić wiecie jaka ! :)

Opublikowano

..niewiemy jaka :mysli:

RNS-E, RNS-D, BNS

zrób fote i wklej jak niewiesz

Opublikowano

pewnie mala NAVI miedzy zegarami :wink4: smialo mozesz robic Polskie Menu i bedzie hulac :cool1: koszt pewnie 200-250 PLN

Opublikowano

navi mam nie tą mała miedzy zegarami tylko normalna

..więc ma coś innego tylko co :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Nad nią jest napisane " Navigation Plus "

Ale to i tak wam nic nie daje .

http://img717.imageshack.us/i/zdjcie0558o.jpg/[br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 15:15_________________________________________________Mam 2 okrągłe pokrętła , z lewej strony jedno i z prawej :)

Opublikowano

wgrywaj, zrobisz to samemu, na elektrodzie są gotowe paczki do spolszczenia, działają na 100 %

Opublikowano
  • Autor

Aha. Rozumiem czyli mogę wgrywać i będzie wszystko funkcjonować . Dzięki za informację .

Opublikowano

navi mam nie tą mała miedzy zegarami tylko normalna

..więc ma coś innego tylko co :mysli:

czyli RNS D :)

wgrywaj, zrobisz to samemu, na elektrodzie są gotowe paczki do spolszczenia, działają na 100 %

zgadza sie :wink4: trzeba poszperac i zzassac :decayed:

Opublikowano

Ja ostatnio szukalem na elektrodzie pl menu do rns-d i nic nie znalazlem:( Kuzynka mnie meczy abym jej PL menu zalatwil :) Moze ktos ma taki sofcik i by chcial sie podzielic:) Pozdrawiam

Opublikowano

jest na NAVI FORUM

Opublikowano

ten z navi forum nie działa na RNS-D, wysilcie się troche, jest na elektrodzie na 100% działający ;)

pozdr.

Opublikowano

execuiter brednie piszesz dla rns-d i dla rns-e działają (testowane,sprawdzone,polecam)

Opublikowano
  • Autor

dzieki wszystkim za info :)

  • 1 rok później...
Opublikowano

Witam Panów.

Jestem od kliku dni posiadaczem A4 , b7 i posiadam navi rns-e . Chciałbym spolszczyć menu , szukałem w szuklajce podobnych tematów , gdzieś w wątku znalazłem temat , ale nie mam uprawnień do przeglądania tego tematu.

Podpowie ktoś , gdzie w lubelskim spolszczy ktoś tą navi ? Najlepiej w lublinie .

Świeży jestem , nie linczujcie mnie ;:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.