-
Światło przeciwmgielne tył
w gnieździe 13 pin jest obok mikro włącznik który podczas podpięcia przyczepy rozłącza przeciwmgielne w aucie i pewnie tam jest problem
-
Jak wymienic zarowke swiatel mijania w b7?
jest przekręcona o 180 stopni i wciśnięta na siłę musisz szarpnąć trochę mocniej
-
Napięcie ładowania na zimnym i rozgrznym silniku
Jericho zmierz ładowanie przy alternatorze
-
brak wtyczki vag a4 b6 2,5 tdi v6 kombi
Serwis serwisem ale by się przydało ustawić kąt wtrysku po wymianie rozrządu, jak już to gniazdo się znajdzie
-
Napięcie ładowania na zimnym i rozgrznym silniku
ja bym się z tym nie zgodził u mnie zawsze trzyma 14,3 - 14,4v obserwuj temat bo pewnie kończy się regulator
-
Spadki napięc alternator?
musisz sprawdzić spadki napięcia zaczynając od alternatora czyli do obudowy altka. i plusa mierzysz bez obciążenia i pod obciążeniem , następnie pomiar obudowa altka. - plus przy akumulatorze i odwrotnie plus przy altku - minus przy akumulatorze będziesz wiedział czy masz problem z masą czy z przewodem prądowym
-
Poduszki powietrzne co trzeba wymienic po wystrzale
z tego co pamiętam to od modelu b6 w górę wystarczy skasować błędy no i oczywiście powymieniać co trzeba, sterownika nie potrzeba "czyścić"
-
Leon Cupra 1.9 ARL prośba o ocenę logow
popraw synchronizacje wałka rozrządu i zrób od nowa logi każda grupa osobno
-
Audi A6 C5 2.5TDI BDG, błąd 00560, słabe przyśpieszenie
do sprawdzenia zawór sterowania egr n18 oraz podciśnienia, sam egr też nie zaszkodziło wy się wyczyścić , co do braku mocy potrzebny komplet logów, przepływki na razie nie ruszaj bo raczej jest dobra
-
[śląsk] Szukam dobrego ektryka - zrywa komunikację CAN
w abs to normalne, że zrywa komunikację pow. 20 i tak ma być , jakiego kabla używasz ?
-
Ciezko odpala na zimnym silniku,nierowna praca
w tym silniku nie ustawia się kąta wtrysku, robi się synchronizacje wałka rozrządu blok pomiarowy 4 czwarta wartość ma być 0
-
Prosba o rozkodowanie błędów VCDS
jeżeli nie działa ci tempomat to winny pewnie za to będzie czujnik sprzęgła sprawdź w blokach pomiarowych, co do drugiego błędu to tak jak w opisie odczytaj błędy z drugiego sterownika silnika (są u ciebie dwa po jednym na każdy rząd cylindrów)
-
nie moge zakodowac pilota
jakie masz radio, w elektryce było coś dokładane ?
-
Jakie ma być ładowanie ?
Masz za małe ładowanie i z tąd te problemy , ja mam w swoim przy wyłączonych odbiornikach 14,3-14,4 a przy włączonych powiedzmy światła, szyba, radio, dmuchawa na pół gwizdka i ładowanie nie spada poniżej 14 v.(i proszę nie piszcie,że piszę bzdury bo tak właśnie jest) Na początek sprawdź ładowanie przy alternatorze do + śróby minus z obudowy alternatora, następnie sprawdź przy włączonych światłach, następnie trzeba sprawdzić spadki napięcia pomiędzy alt. -aku. czyli plus przy alt. minus do klemy i odwrotnie plus do klemy dodatniej minus do obudowy alt. Napewno nie zaszkodzi tak jak sugeruje kolega Power-Kris wyczścić masy oraz plus szczególnie zwracając uwagę na łączenie kabli przy rozruszniku.
-
Kąt wtrysku
kąt wtrysku dla 2,5 sprawdzasz w 004 i bs 004