Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGA] Wzmocnienie przed liftem i po


miniek77

Rekomendowane odpowiedzi

Wzmocnienie przed liftem i po, przeszukałem forum i nie znalazłem odpowiedzi. Jutro jade szukac takiego w używce i nie wiem jak sprawdzić który jest po lifcie, czy ewentualnie bedzie pasował ten z wersji 98 do wersji 00? Na moje oko, i to co na zdięciach w serwisie allegro to nie widzę róznicy. Prosze o podpowiedź szanownych forumowców.POZDRAWIAM!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi Ci o wzmocnienie czołowe , to były różnice między liftingami i chyba miedzy wersjami silnikowymi równiez benzyna diesel, np. mocowanie lamp przed liftem masz inne a po lifcie inne ( fakt ze do starszego wzmocnienia da sie założyć lampy po-liftowe jak to czyni wiele osób ), wycięcia w miejscach gdzie są wiatraki itd....

Pozatym uzupełnij profil bo nei wiadomo jakie masz auto jaki silnik itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, trochę sie motam, gdyż ja nowy, auto to s4 00r, namierzyłem pas do tej wersji silnikowej, ale z 98 r, i nie wiem czy brać, czy sobie dać spokój, kurde troche ciężko z gratami do s4 i się łudze że może by spasował, jeździ tysiące A4 i dopiero ostatnio( przy zakupie błotnika) dowiedziałem sie o jakimś lifcie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, trochę sie motam, gdyż ja nowy, auto to s4 00r, namierzyłem pas do tej wersji silnikowej, ale z 98 r, i nie wiem czy brać, czy sobie dać spokój, kurde troche ciężko z gratami do s4 i się łudze że może by spasował, jeździ tysiące A4 i dopiero ostatnio( przy zakupie błotnika) dowiedziałem sie o jakimś lifcie :>

Do S4 może pasować z poprzednich wersji... :mysli: W sumie nie wiem, bo nie miałem aż takiej styczności z S4 :rolleyes: A nie możesz porównać swojego dotychczasowego, o ile masz..., z tym z '98? Ale wydaje mi się, że nawet jeśli nie będzie idealnie pasować, to jakoś wciśniesz... :naughty: W sumie bryła auta się nie zmieniła, tylko niektóre elementy są nowsze, lampy i błotniczki, bo są przystosowane do lamp zespolonych i mają inne kieruneczki boczne. Chociaż, najlepiej będzie jak się wypowie ktoś kto się lepiej na tym zna. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi głównie o mocowanie lamp i błotnika, bo nastraszyli mnie kolesie,że tu twki różnica, sprawy takie jak chłodnica i slizg silnika to,to samo.Ja mam lampy zespolone, czy wcisne je do starego pasa, a i jeszcze jedna załamka, własnie przeglądałem forum i okazało się że są dwie wersje zderzaka do "esy" :wallbash:( na moje oko różnica była tylko w rodzaju halogenów), ja już kupiłem od 98r, czy mi spasuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prze dliftem nie ma dodatkowych śrub do lamp zespolonych, a po lifcie są, zamek od maski jest też troszkę przesunięty, jeśli chodzi o dół to w mnie był tylko problem bo mam 2 IC, a wzmocnienie po lifcie dostałem od 1.9 - trzeba było trochę wyciąć dół, jest jeszcze kwestia zderzaka - zakładałem u siebie po lifcie i ma on inne ślizgi mocujące od tego przed - wszystko sięudało i przód mam teraz z halogenami i zespolonymi lampkami po lifcie (auto `98)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...