Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] a4 b5 radio concert KABELKI ustalenie bo Niemiec nagrzebal ?


slaviozo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem chcialem wyciagnac radio i Hoooi wielki i stracilem cierpliwosc

poprostu siedzi tak mocno ze sie nie da juz nawet podważałem z ryzykiem ze je podrapie ale hooi wielki

zeby rokrecic konsole trzeba wyciagnac radio i sie kolo zamyka

wiec co moge wogole zrobic poza wyrwaniem tego gowna :wallbash:

to od mrozu sie tak moglo zesrac ??? czy ktos je za mocno wcisnal i teraz padaka;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj delikatnie zdjąć całą czołówkę.Ona jest wciskana,trzymają ją lekko zatrzaski.

Będziesz miał lepsze dojście do otworów na wyjmaki.

Panel przedni zawsze możesz kupić na Alle,za 10zł nowy,ori.

no wlasnie nie jest na zatrzaski ;]

1410795470_2

mam cos podobnego bo przedlift

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak i mój.

Włóż palce w otwór na kasety i pociągnij.Powinna zejść.Zostanie samo radio.Wkładasz blaszki/wyjmaki/pilniczki co tam masz i próbuj dalej.

Jak nie chcesz nic uszkodzić,to podjedź do magików od montażu autoradia,wyjmą je za grosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz klucze do radia to bez problemu powiny wyjsc, nie ma opcji zeby cos je trzymało poza metalowymi zapieciami ktore owymi kluczami sie odgina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pomógł dopiero bardzo mały scyzoryk i ogromna dawka cierpliwości, najlepiej włożyć palce w ten otwór na kasetę, próbować jedną stronę i co chwila pociągnąć do siebie, w końcu trafisz i puści. A jak u mnie puściła jedna strona to z drugą poradziłem sobie w 30sekund :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie nie mam kluczykow :wallbash:

ale jak niektorzy pisza ze pilnikiem sie da czy czym innym to hmm myslalem ze bez tego sie obedzie

ja probowalem takim wygietym drucikem z jednej i drugiej strony ale jak ciagne mocno to wyrwe panel a radio zostanie : P

moze macie racje ze cos tam trzeba podwazyc i przeskoczyc musi .... :mysli:

bo wczesniiej jedna storna szla ale ze druga nie szla to je wyrownalem i juz 2 strony nie szly ;D

yhh ogolnie radio mi gra ale juz znudzilo mi sie kodu wpisywanie i wkoncu chialem to ogarnac a tu zonk :P

jutro sie pobawie dalej a jak nie to bede musial sie zkims ustawic co ma kluczyki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wez karte plastikową cos typu bankomatowa, wytnij pasek na szerokosc tych otworow do kluczy i zetnij czubek na skos i masz juz klucz...

a nie jakies kombinacje z drucikiem, i ciągniecie bez sensu... siła przy radiu mozna cos roz*****

a nie wyjac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak zrobiłem tzn nie wycinałem ale wylukalem opaski plastikowe takie duze i akurat idealnie weszly :gwizdanie:

i co ważne odginać je do srodka w radiu trzeba ; p a ja drucikami ala szprychy na zewnatrz odginalem wczoraj ehhh nerwy i nic nie wychodzilo :mysli:

a dziś 30 s i wyjalem heh

dzięki za porady :hi:

i tak poza tematem kosoli sie nie da rokrecic bez wyjecia radia :mysli:

bo ta oslona środkowa nie jest na wciski a na 2 sruby ktore sa za radiem ;) tak dla sprostowania a noz ktos bedzie mial podobny teamt do zrobienia a ta forumowa szukajka za precyzyjna nie jest nie stety wiec im wiecej tematow tym lepiej.[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 13:32_________________________________________________i kolejny

problem bo nie jestem pewny

chciałem zmienić podlaczenie kabli bo radio ciagle wola o kod i znudzilo mi sie jego wpisywanie

z opcji szukaj na forum skorzystalem i często piszecie o zlotym kablu ja go nie mam ;]

mam czerwony ( sterowanie ze stacyjki )

i czerwony z niebieskim ( +)

sa one pozamienianie jak widać na obrazku z tym ze do czerwonego z niebieskim jest dołączony siwy czy tam bialy kij wie

1. pytanie i czym jest ten bialy ?

2. pytanie gdzie jest ten zółty :P

3 pytanie jak zrobic zeby nie wolal mi kodu

pytam bo nie chce nic popsuc aaa wcześniej było nie seryjne założone i sub na tyl podłączony przez chinche ;)

9982afcd5d8f62d6med.jpg

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9982afcd5d8f62d6.html

polukalem i znalazlem takie oznaczenie instalki od a4 z tematu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=175043.0

1. K-Bus (zielony z dwoma niebieskimi paskami)

2. GALA (biały z niebieskim paskiem)

3. S-Kont (czerwony)

4. REM-C (biały z dwoma żółtymi paskami)

5. zasilanie +12V (gruby czerwony z dwoma niebieskimi paskami)

6. podświetlenie ( szary z dwoma niebieskimi paskami)

7. Data (???)

8. ---

9. Clock (???)

10. ENA (???)

Jeśli ktoś nie ma FIS-a to nie ma pinów: 7, 9 i 10.

wiec tak podlaczylem kolorami

czerw do czerwonego

czerwono niebieski do czerwono niebieski

bialy zostawilem bo nie wiem od czego jest

efekt osiagnalem bo radio wylacza sie po wyciagnieciu kluczyka poczym moge je wlaczyc i dziala bez kluczyka takze nie wola o kod

ale od czego ten bialy kabel ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalnie białego przewodu nie powinno tam być, a skoro jest to ktoś chciał podlaczyc jakies urzadzenie do +12V i tam sie wlasnie wpial.

Sprawdź drugi koniec tego przewodu to się dowiesz od czego jest, albo go odepnij to zobaczysz co przestanie działać (może zapalniczka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zoltego tez nie ma ... i na jego koneic to nie latwo bo on idzie w wiazce ori wiec Hooi wie co jak narazie go nie podlacze mam andzieje ze nic sie nie spier.. ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...