Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] VAG - klimatyzacja wiele błędow przy łączeniu - 771 czujnik poziomu paliwa-G


notorious

Rekomendowane odpowiedzi

hej

Ostatnio sprawdziłem błędy na vagu i VAG- COM nie chciał mi sie połączyć z klimatyzacją, wyskakiwał błąd :

Address 08 -------------------------------------------------------

Controller: 8L0 820 043 D

Component: A4 KLIMAVOLLAUTOMAT_D75

Note: Excessive Comm Errors

więc odpaliłem polskiego VAGA

Tam zrywało połączenie ale jakimś cudem udało mi się odczytac takie błędy:

a_hhphqqe.png

b_hhphqqs.png

Dodam ze wywala błąd z czujnika poziomu paliwa G - zalałem ostatnio cały zbiornik paliwa i normalnie pokazało, ze pełny i schodzi normalnie do rezerwy i zaświeca sie kontrolka.. dojadę na minimum paliwa i tankuje znowu.. - tzn spada naturalnie..

błędy zostały skasowane ale dalej jest problem z łączeniem sie z klima.. sama klima w lecie działała bez problemu..

może to być wina temperatury?? w nocy bylo kolo -15 a jak sprawdzałem na klimatroniku w kanale 55 bylo -3 auto stoi 3 dzień bez jazdy w garażu...

dodam ze zapiszczał mi akumulator ze slaby ale już sie ładuje..

ten błąd co do nie możności sie połączenia tez pokazywał sie w zimie.. i lecie

gdzie mogę modułu klimy szukać? może coś przy śniedziało

[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 12:55_________________________________________________czyzby calosc jest w klimatroniku i trzeba 8L0 820 043 sciagac?? caly panel?[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 15:52_________________________________________________wszedlec w kody klimatronika 1C i wyskoczylo .0 wiec bledow sam w sobie klimatronik nie wychwytuje? o co biega?[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 16:20_________________________________________________moze byc to wina obecnego mrozu? bo klimatronik chyba sie nie załącza poznizej +5? a ten czujnik poziomu paliwa? tez go mróz złapał ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...