Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Spryskiwacze reflektorów BiXenonowych


SlashTheOne

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Problem dotyczy spryskiwaczy lamp.

Mianowicie po uruchomieniu dysze wysuwają się, spryskują reflektor, ale nie wracają w zderzak tylko ostatnacyjnie STERCZĄ poza obrys samochodu... Czy jest jakis prosty sposób demontarzu owych spryskiwaczy, bądź samych dysz? czy też może to za sprawą pompki ( za małe ciśnienie - chociaż po ilości płynu jaki "wylewają" owe spryski wydaje mi sie że ciśnienie jest OK) Proszę o propozycję rozwiazania takiego problemu. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki płyn do spryskiwaczy lejesz ? Ja tylko raz użyłem płynu marnej jakości typu pan samochodzik i miałem podobny problem. Wlej oryginalny płyn z aso albo sonaxa bo one mają własności smarne przez o dysze się chowają. Jak wlejesz płyn na bazie denaturatu albo jakiegoś alkoholu to jest właśnie taki efekt. Nie rozbieraj dysz wlej płyn psiknij kilka razy na światła i po kilkukrotnym psiknięciu problem sam zniknie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdy kupiłem auto jedna dysza się też nie chowała do końca,wyciągłem ją całą do przodu i popsikałem WD-40 od razu pomogło :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz za małe ciśnienie, za mało płynu, to spryski się wcale nie wysuną, miałem tak w B5 FL.

Z tego co wiem, to chowają się za pomocą sprężyny, jeśli jest inaczej to niech mnie ktoś oświeci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...