Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż kamery w miejscu oświetlenia tablicy z adapterem


Huberto_v

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki Djtatra nie taki amatorski :naughty::hi: Jutro sprawdze czy to dziala :) szkoda ze Hubert sie nie odzywa bo by potwierdzil..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to jest widzę na tym samym przekaźniku :mysli: nie wiem czy nie będzie jakiś zakłóceń z tym związanych. Sam schemat wydaje się być jak najbardziej ok .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Miodzio bardzo mi pomogłeś :notworthy: do przelaczania obrazu zastosowałem taki przekaznik za 3 zł tak jak opisał Miodzio, wszystko było pieknie ale podczas zapalenia auta obraz skakał niesamowicie i znów odgapilem od kolegi Miodzio wpiąłem sie do wzmacniacza przez przekaznik bo niestety nie posiadam gnuazda zapalniczki z tyłu..kurcze było troche roboty ale efekt :kox: :kox: Tylko kurcze moj vag 4.9 nie chce zmienic wartosci w kanale 4 zeby kamerka sie włączala automatycznie po wbiciu wstecznego :wallbash: tzn zmieni ale komunikat wyskakuje ze nie moze i dziala tylko chwile..Panowie a macie obczajone moze jak włączyc obraz podczas jazdy?? gdzies wyczytalem w sieci ze da sie to zrobic samemu bez gotowej wiazki z naviservis za 300 pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yhm no dzieki ja to wyczytalem ze jakims domowym sposobem mozna ale moze ktos sie wypowie :cool1: a Huberto_v jakiej firmy masz dvd bo nie wiem jakie to kupic..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkładasz płytkę z tak zwanym TV Free instaluje się jak soft. Jedyny minus takiej operacji navi gada z tylnego głośnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkładasz płytkę z tak zwanym TV Free instaluje się jak soft. Jedyny minus takiej operacji navi gada z tylnego głośnika.

To bajka i tak jej nie slucham :polew: Miodzio a gdzie takie cudo mozna zdobyc?? i czy przy tej operacji nie strace pl menu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam płytki od domin79 z forum Zawsze można zrobić kopię :decayed: Da się to wszystko tak zrobić żeby nie stracić ani pl menu ani normalnego gadania z navi ale nie próbowałem jeszcze bo sam mam moduł Tv free zainstalowany z fejsem. VAG wymagany :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vaga posiadam 409 ale on chyba nie ogarnie, ale to najwyzej skoczylbym do kumpla on posiada jakies najnowsze cuda, zreszta zmienial mi logo na s4 wiec on ogarnie..hmm jakby sie tu dogadac miodzio :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuu kiszka troche.. kurcze ale kiepsko cos wybrac..bo made in china to chyba nie ma sie co wyglupiac bo polata pol roku i kleknie :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuu kiszka troche.. kurcze ale kiepsko cos wybrac..bo made in china to chyba nie ma sie co wyglupiac bo polata pol roku i kleknie :wallbash:

no raczej...

to juz mam ponad rok i jedyne nieco dziwnie zachowanie jakie ma to tylko zimą.. nie wiem czy to jest normalne ale w aucie czy dvd musi sie troche nagrzac zeby sie zalaczylo (wystarczy jakies 4-5min), ale ale jak juz sie zalaczy to jest git... a co dopiero chinol :kox: [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 20:22_________________________________________________a i nie wiem jaki masz adapter... ale np. moj adapter ma cos takiego jak

"Obsługiwane urządzenie" :

01 DVD DIETZ, BOA85700

02 DVD MP410U, MP412U, MP420, DVP1000M

03 DVD NESA1002, VST101, VDV402, CANVA D05

04 DVD PHANTOM300B

05 DVD BLAUPUNKT ME4

06 DVD PHONOCARVM015 SLIM

07 HDD MEDIA BANK ME820AP

08 DVB-T TUNER DVB2008 „BLACK“

09 DVB-T TUNER „BLUE“

10 DVB-T TUNER DVBTD50

ale tu chodzi o to jak bys chcial miec sterowanie z poziomu radia/kierownicy... ale moze warto na to tez zwrocic uwage :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze wlasnie nie wiem jakie moj obsluguje bo mam używany adapter ..kurcze a nie chce sie mi go juz wyciagac...a to tez by wazne bylo w sumie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Może mi ktoś powiedzieć bo pisałem z jednym gościem z allegro i mówi że się da podłączyć do mojej nawi kamerkę

http://moto.allegro.pl/audi-navigation-plus-tv-navigacja-a4-s4-i1519274912.html

ja nie wiem czy mnie w trombe nie robi mówi że musze kupić coś takiego

http://allegro.pl/adapter-multimedialny-uniwersalny-interfejs-rbg-i1545676188.html

poradźcie co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Może mi ktoś powiedzieć bo pisałem z jednym gościem z allegro i mówi że się da podłączyć do mojej nawi kamerkę

http://moto.allegro.pl/audi-navigation-plus-tv-navigacja-a4-s4-i1519274912.html

ja nie wiem czy mnie w trombe nie robi mówi że musze kupić coś takiego

http://allegro.pl/adapter-multimedialny-uniwersalny-interfejs-rbg-i1545676188.html

poradźcie co i jak

A jaka masz navi?? RNS-E??

Ten adapter jakis dziwny, ale jest potrzebny adapter lub oryginalny tuner tv zeby podlaczyc kamerke lub dvd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...