Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż kamery w miejscu oświetlenia tablicy z adapterem


Huberto_v

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam sprawdzony adapter pewniaka z naviservis :

http://www.naviservice.com.pl/?id=210

dokladnie tak jak Lukaszxxx pisze ten albo spytaj goscia co na poczatku watku podalem... najlepiej jak adapter ma odrazu wtyczke do radia, a ten co podales to chyba takowej nie ma :no: no i żeby chociaz w jakims stopniu byl dedykowany do okreslonego radia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ten co pdałeś jest o wiele lepszy tylko musze kogoś znaleźć do montażu bo sam chyba niedam radę

Zagadaj do kolegi z klubu masz tu jego strone on tez jest ze slaska..

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=119866.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam identyczną kamerkę podpiętą. Chyba. Parametry identyko wyglądają. Chociaż i tak te chińszczyzny pewnie dramatycznie się nie różnią między sobą.

Jakby ktoś chciał zerknąć jak wygląda obraz z niej, to poniżej krótka próbka. Na pewno sam proces nagrywania pogarsza jakość/ostrość, ale mniej-więcej widać jak to działa.

PS. Funkcja "mirror" jest załączona i dlatego wszystko jest jakby nie po tej stronie co trzeba :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz kolego jaki zakupiles ten przekaznik kamery w tym sklepie chodzi o nazwe :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz link do aukcji z przekaźnikiem[br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 18:57_________________________________________________http://allegro.pl/36-przekaznik-samochodowy-12v-12vdc-30-40a-i1963649238.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hubert a czy pod ten adaptuje mozna by podłączyć telefon jako odtwarzacz?

Zeby miec wyjscie na odtwarzacz nie potrzebujesz adaptera, po prostu wyjscie aux robisz z rns-a, jesli masz adapter to wpinasz sie w kostke idaca od adaptera do rns-e, a jesli nie masz to kupujesz kostke, ladnie to opisal wrclaguna o tu:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=188853.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym ze nie sprecyzował swojego pytania - bo mi chodzi o odtwarzanie np. teledyskow z telefonu na RNSE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty nie sprecyzowales swojego pytania...To nie ma takiej opcji, jedynie dvd i na płytke nagrac albo karte pamieci jesli dvd obsluguje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego niby nie ma takiej opcji? Sygnał podamy z tel poprzez chinch przetworzony przez adapter powinnien pójść. Co za różnica czy z karty z dvd czy z telefonu :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego niby nie ma takiej opcji? Sygnał podamy z tel poprzez chinch przetworzony przez adapter powinnien pójść. Co za różnica czy z karty z dvd czy z telefonu :mysli:

Artur podlaczylem komorke tak jak piszesz przez chinche i tak jak na zdjeciu wszysko masz na rns-e to co masz na komorce, takze jest taka opcja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja kupuje tylko adapter i to mi wystarczy. Do tego przejściowe z hdmi na chinch i mam to co potrzebuje. Hubert a jesteś w stanie sprawdzić jak z dźwiękiem? Bo wydaje mi sie ze potrzeba do n8 kabla z hdmi na chinch. Jakim kablem podłaczales? [br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 21:23_________________________________________________

Ty nie sprecyzowales swojego pytania...To nie ma takiej opcji, jedynie dvd i na płytke nagrac albo karte pamieci jesli dvd obsluguje..

nie pisz wiecej dzdur jak masz cos nie sprawdzone. Moim zdaniem jesli masz tel w wyjściem sygnału (obraz +audio) np. Nokia n8 ma takowe i to hdmi to kupujesz odpowiedni kabel i po podłączeniu sie co multimedia adapter masz wszystko ma rnse
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur N8 oprocz hdmi ma jeszcze jedno wyjscie video (pojecia nie mam jak je nazwac powiedzmy 'analogowe'), znajduje sie w gniazdku do mini jack'a tam gdzie wtykasz sluchawki :gwizdanie:.

Podlaczylem to za pomoca takiego kabelka http://www.nokia.pl/produkty/akcesoria/wszystkie-akcesoria/kable-i-karty-pamieci/kable/kabel-wideo-nokia-ca-75u ten model jest kompatybilny z N8. Jedyne co trzeba po podlaczeniu zrobic to wybrac w telefonie w menu ustwienia akcesoriów: wyjście TV. Dźwięk z tego kabla powiedzmy jest OK.

W odpowiedzi na zapytanie kajzera z PW, z racji tego ze mam teraz dvd to podlaczam sie przez nie, ma z tyłu wejscie chinch, dzieki temu tez moge wrzucic to na dwoch ekranach to co mam w telefonie celebrate.gif

schowek_dvd.jpg

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pisz wiecej dzdur jak masz cos nie sprawdzone. Moim zdaniem jesli masz tel w wyjściem sygnału (obraz +audio) np. Nokia n8 ma takowe i to hdmi to kupujesz odpowiedni kabel i po podłączeniu sie co multimedia adapter masz wszystko ma rnse

ty po 1 wlacz slownik bo ciezko wyczytac..a jesli masz w tel wyjscie video to chyba logiczne ze przez adapter przy uzyciu odpowiedniej przejsciowki mozesz odtwazac na ekranie rns-e.. ja dla sprawdzenie podłączylem zwykle domowe dvd i ladnie smigalo, pytales czy jestmozliwosc podlaczenia telefon jako odtwarzacz wiec ci podalem link bo myslelem ze chodzi ci o dzwiek, jak zapytales czy video, skad mam wiedziec jaki masz telefon, jesli ma wyjscie video to czemu nie...wiec nie wiem o co ci lotto..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak powracając do tematu kamery cofania, jak sprawa podłączenia wygląda z ori tunerem TV ? pod RNS-E ? i np DVD

Może ktoś mi polecić coś z allegro co używa i działa bez problemu ?

Bez kamerki po wbiciu wstecznego obraz przesuwa sie na wyświetlaczu i potem TV tez przesunięty jak i DVD, dopiero pomaga odłączenie zasilania od rns-e ;/ ? aż znów nie wbije sie wstecznego ;/ hmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie odgrzewam Kotleta . Jestem po Instalacji Kamerki .Ale mam pytanie mam wszystko zrobione tak jak powinno ale przy wbijaniu wstecznego nie mam obrazu na RNS-E (kamerki) np jak słucham radia nie przełącza na kamerkę podczas cofania . Dopiero jak włączę CD/DVD (Guzik ) mam czarny obraz , ale jak już wsteczny wbije jest pięknie obraz . Teraz moje pytanie co trzeba zrobić aby jak np słucham radyjka i chciałbym cofać to RNS-E automatycznie włącza obraz ?? Proszę o wytłumaczenie łopatologicznie .Może źle coś podłączyłem ?? nie wiem proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie odgrzewam Kotleta . Jestem po Instalacji Kamerki .Ale mam pytanie mam wszystko zrobione tak jak powinno ale przy wbijaniu wstecznego nie mam obrazu na RNS-E (kamerki) np jak słucham radia nie przełącza na kamerkę podczas cofania . Dopiero jak włączę CD/DVD (Guzik ) mam czarny obraz , ale jak już wsteczny wbije jest pięknie obraz . Teraz moje pytanie co trzeba zrobić aby jak np słucham radyjka i chciałbym cofać to RNS-E automatycznie włącza obraz ?? Proszę o wytłumaczenie łopatologicznie .Może źle coś podłączyłem ?? nie wiem proszę o pomoc.

Jeżeli podlaczyles zgodnie z opisem (do C2) to wydaje sie ze pozostaje kodowanie...

1) 'Adaptation'

Channel 004: Back-Up Camera

0 = Back-Up Camera not installed

1 = Back-Up Camera installed

2) jak to nie zadziala to moze sprobuj zmienic z B7 na Lambo...

Radio-56 Coding:

0?xxxxx: Model

1 = Lamborghini; 2 = Audi A3 (8P); 3 = Audi A4 (8E); 4 = Audi A4 Cabriolet (8H)

5 = Audi A6 (4B); 6 = Audi TT (8J); 7 = Audi R8 (42)

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...