krispek

PB

Osiągnięcia krispek

Reputacja

1. Masakra [emoji15] To rzeczywiście jest przyczyną nierównego odpalania również u mnie. W pozycji świateł "0" i "auto" jest problem, zapalę postojówki i pali od strzała !Dzięki za info :-) Sent from my A4
  2. Ściągasz element 2 jak na rys. w poście http://a4-klub.pl/wnetrze-99/schowek-rozebrac-308127/#post3947826 Tam jest tłoczek połączony z zawiasem schowka i posiada on styki załączające oświetlenie. Jeśli to sprawdzenie nic nie da, odkręcasz schowek i na dole w okolicach dywanika masz kostkę zasilającą (nr 6 na obrazku).
  3. O niezbędnych częściach modzika pt. "składane lusterka" możesz poczytać: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/montaz-el-skladanych-lusterek-zewnetrznych-diy-232795/
  4. Miałem to samo z Żubrówką na sylwestra! Wyciągam z zamrażarki, a we flaszce kostki lodu. Od tego czasu nie kupuję
  5. Raczej każdy, ale gdy ma pakiet oświetlenie ma się rozumieć? (wg. rozpiski http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b6-b7-lista-modulow-komfortu-opisem-funkcji-114454/) Podobnie jak pajda mam silniczki B, ale MK w wersji gołej (AR) Więc jak wymienie same silniczki to ten MK składanych luster raczej nie pociągnie??
  6. Miałem identyko objawy zimą rok temu. Dodatkowo płyn się na autostradzie gotował. Wymiana czujnika temp. + termostatu pomogła.
  7. Jeśli będą to programy pisane pod XP, to 2-3 lata nic nie pomogą Jak pobrać dane z maszyny wirtualnej Windows XP Mode na Windows 8 ---------- Post dopisany at 12:15 ---------- Poprzedni post napisany at 12:15 ---------- Google już do perfekcji to opanowało dawno temu, więc to jaki masz system raczej niewiele zmienia P.S Chyba zakleję kamerę w laptopie bo jak pracuję to wydaje mi się, że ktoś mnie obserwuje ...i dodatkowo ogląda Twoją telewizję i zdjęcia z pendrajwa Poważna dziura w telewizorach Samsunga
  8. Mógłbyś podać linka do tych Bosch-ów, albo symbol ? Też chciałbym zakupić
  9. krispek

Uszkodzony mikrostyk

Nie wiem czy w drzwiach przednich i tylnych są te same: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-czyszczenie-mikrostyku-drzwi-przednich-190569/#post2367669
  10. Pytanie, czy masz moduł F i instalację "High". Zrobiłem właśnie taką prowizorkę, tzn. dołożyłem nowy tylko moduł F i włącznik świateł. Nie mam jeszcze wyłącznika CLH i lusterka. Tak jak mówisz, zmasowałem pina i CLH działa.
  11. Michale, widzę że chyba masz jeszcze rozrzebane kabelki na wierzchu Mógłbyś zmierzyć napięcia jakie pojawiają się na kostce lusterka: Bardzo by mi się ta informacja przydała
  12. Czad!! Dzisiaj ostatni raz to pieprzone Kennzeichenbeleuchtung oglądałem
  13. Bart-S, taka kosmetyczna uwaga odnośnie rozpiski gniazd B6 "High". Wyszedł mi rozjazd na jednym kolorze w C 32-pin: Na aucie mam czarno/zielony i czarno/niebieski. Rzuciło się w oczy, bo biało-niebieskiego nie mogłem znaleźć ;-)
  14. Właśnie też skończyłem przeszczep z mce E->F i włącznika A->D (wersja "mini", bez lustra i włącznika clh) 2. i 3. Nic takiego u mnie nie ma miejsca. 4. Było już o tym w wątku, że CLH miga gdy jest błąd czujnika światła. Czyli OK. Czegoś nie pokręciłeś? mce 32p/18 powinien iść do: 1 włącznika świateł i 4, 8 włącznika clh i lusterka ale tego nie masz. Pin 30 jest wyjściowy "Zasilanie wewnętrznego lusterka fotochromatycznego (WY)". Na mój gust, podłączając go do masy zrobiłeś zwarcie Powinna świecić zgodnie z podświetleniem wyłącznika. Świeci nawet jeszcze chwilę po zamknięciu auta.
  15. Właśnie nad czymś takim się zastanawiam. Będę rezał CLH, ale nie potrzebuje fotochromu. Bart-S pisał o czujniku światła: Gdyby ktoś zmierzył (lub ma takie dane) jaki zakres napięć od-do pojawia się na pinie 6-tym lusterka? Pliss:decayed: Jedna wartość napięcia - to będzie przy zakryciu palcem czujnika, druga wartość - np. przy poświeceniu latarką. Ta informacja pozwoli wykombinować jakiś czujnik światła DIY.