Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zamarnięta wódka ? - podróbka ? FAKE ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam pany...

Nie raz piło się z kolegami na roku takie wynalazki jak Żubrówka z trawką, żołądkową gorzką itp.

Wypijało się 0,5 na dwóch i gitara (kulturalna impreza)

Ostatnio kupiliśmy 2x0,5 Żubrówki z trawką w Biedronce.

Impreza była na drugi dzień.

Flaszki wsadziłem do zamrażarki i podkręciłem chłodzenie na maxa.

Przeleżały tam całą noc i dzień.

Wyciągnąłem je po ok 20 godzinach i był jeden lód...

Tzn bliżej ścianek butelki był olej :kwasny:

Wódka po jakimś czasie wróciła do stanu ciekłego w temperaturze pokojowej.

Nie wiedzieć czemu obyło jej z 0,5cm :co:

Wypiliśmy jedną flachę to nas pozamiatało...

Pomimo popijania paliło w ryja jak...

Kumel zwracał koszty :wink: a ja przez dwa dni dochodziłem do siebie :facepalm:

Co mogło się stać/wytrącić ?

Drugą flachę wsadziliśmy do zamrażarki z chłodzeniem włączanym do połowu to po kilku godzinach przyjęła konstytucję Motula :grin:

Jest ktoś chemikiem ?

Jeden koleś mi mówił że się coś tam wytrąciło i waliliśmy czysty spiryt...

Opublikowano

Ty mi powiedz jakim cudem flaszka nie pękła (zakładam że szklana była :decayed:). Skoro zamarzła (cud jakis...) , powiększyła swoją objętość i nie ma ;uja żeby butelka nie strzeliła .

ja obstawiam że nowy Papież, Franciszek może w tym maczać łapki :naughty:, taka walka z alkoholizowywaniem się :kox:

Opublikowano
  • Autor

Tak całkowicie nie zamarzła...

To była bryła lodu otoczona olejem :kwasny:

Opublikowano

to musiał być jakiś bubel :thumbdown:

jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się aby dobra gorzała zamarzła nawet w typowym zamrażalniku

kiedyś na stacji benzynowej z kumplem też kupiliśmy "oryginalną" flaszke co na drugi dzień skutkowało naszymi zgonami

Opublikowano

Jak można pić żubrówkę z trawą na kieliszki to w drinie z sokiem jabłkowym :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Ale co, fake czy nieudana partia ?

Sprawdzaliśmy numery z banderoli na stronie ministerstwa i wszystko było oki toki

To mówię że wcześniej to można było pić bez popijania a teraz to się popijało i morda paliła... :drinks:

Opublikowano

Cienka ta polska produkcja :)

U mnie na balkonie od 3 miechów chłodzi się rosyjska flaszka, specjalna do drinków wódeczka (80%) i czy za oknem -10 czy więcej nocami jeszcze nigdy nie przymarzło się jej... :)

Opublikowano

Ciekawy wątek:polew::polew::polew:,obserwuję.

Opublikowano

każda wódka 40% zamarza w temperaturze od -27 stopni

Opublikowano

"U mnie na balkonie od 3 miechów chłodzi się rosyjska flaszka"

jakiś adres można poprosić ? ...

Opublikowano
  • Autor

Hmm chyba nigdy się nie dowiem dlaczego Żóbrówka nawet z siłą chłodzenia ustawioną na połowie przyjęła konsystencję Motula...

Można robić testy ale trzeba mierzyć temperaturę w zamrażalniku :decayed:

Z naszą produkcją to tak jest... myślisz dlaczego nie jeżdżę na Castrolu... bo go robią w Gdańsku

To może nie ma się co dziwić, bo jak w zamrażalniku było -30 to nie dziwota (bez nazwisk :wink: )

Na YouTube jest koleś który przeprowadza różne testy..

Jak narazić się reklamotwórcom - YouTube

Pisałem kiedyś do niego aby przeprowadził kiedyś taki test olejowy, ale cisza ;)

Tak dla forumowiczów to przeprowadził kiedyś test zimowych płynów do spryskiwaczy :

Może razem go na coś zwerbujmy ? razem mamy większą siłę przebicia :)

Dodamy że w zamian wypromujemy go na naszym forum :grin:

Opublikowano

jakiś adres można poprosić ? ...

dużo jej nie zostało ;)

Opublikowano

Ostatnio spotkałem zamarzniętego Stocka w sklepie, podczas gdy jego kolegom z lodówki (Czysta de lux, Soplica i kilka innych) to już się nie udało.

Jasnym było, że nie skusiłem się na niego :wink:

Opublikowano

Czeska wódka i konina. To będzie hit tego lata przy grillu:grin:

Opublikowano

Miałem to samo z Żubrówką na sylwestra! Wyciągam z zamrażarki, a we flaszce kostki lodu. Od tego czasu nie kupuję :wink:

Opublikowano
każda wódka 40% zamarza w temperaturze od -27 stopni
Zaczyna krystalizować,konsystencja oleista:wink:

---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 20:14 ----------

Pytanie w temacie : Jak wzmocnić wino poza granicę fermentacji nie używając spirytusu. (metoda znana od czasu od kiedy znana jest metoda fermentacji):naughty:

Opublikowano
  • Autor

To jak Finlandia która lata ok. 50zl za 0,7L zamarzła to już nic mnie nie zdziwi...

Słyszałem też że Sobieski też zamarza...

---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:50 ----------

Pany co wy na pomysł że Adbuster zrobił nam test olejowy albo wódkowy ? :decayed:

Opublikowano

mi luksusowa, ktora dostalem z wesela kumpla tez zamarzla na bryle lodu po tygodniowym lezakowaniu w zamrazalniku

Opublikowano

to juz jest norma . :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.