Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zamarnięta wódka ? - podróbka ? FAKE ?


cabanmat

Rekomendowane odpowiedzi

To se kup od Ruskich Bass Extra Arctic 69% to na pewno nie zamarznie,a Twoja krew będzie o wiele rzadsza.:grin:

nie no smirnofa tego da sie normalnie pic w smaku b.dobry nieczuc duzej roznicy miedzy niektorymi sikami 40 proc.a nim...ale 70proc. to juz musi ryc beret

---------- Post dopisany at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ----------

po co sie rozdrabniac, walcie spiryt 96% :grin:

znalem takich jak jeszcze u mnie we wsi gorzelnia funkcjonowala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stroh jest zaj.... szczególenie dobry do piersiówki na stok w duże mrozy, a że zapach ma delikatny to nikt się nie spodziewa tam takiej mocy, a po wypiciu ciężko oddech złapać:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

80%, wali równo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stroh jest zaj.... szczególenie dobry do piersiówki na stok w duże mrozy, a że zapach ma delikatny to nikt się nie spodziewa tam takiej mocy, a po wypiciu ciężko oddech złapać:grin:

Krzywi ryj jak mało który trunek :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze częstujemy obcokrajowców w gondolce jak na nartach jesteśmy, najpierw wąchają po czym z taką lekkością robią dużego łyka, a poźniej już tylko ogień w gardle i łzy w oczach:decayed: To jest jedyna flaszka kórą kupujemy na początku wyjazdu i po tygodniu do domu wraca jeszcze połowa:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NYNA, wiesz co dobre :decayed:

No ba, nie ma co się jakimś dziadostwem truć:wink:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wino "Trzy Penisy"

zforfake_7.jpg

Po pierwsze - penis jelenia, byka i psa. Na dokładkę trochę krwi z rogu jelenia i kilka mniej ciekawych składników. W ten sposób chińscy specjaliści wytwarzają wino, które nawet z chabety zrobi ogiera. Dawkowanie - 100 - 125 ml przed snem. Uwaga - zdaniem naukowców zachodnich to wino, przy długotrwałym stosowaniu, może doprowadzić nawet do śmierci

:wink:

---------- Post dopisany at 10:18 ---------- Poprzedni post napisany at 10:17 ----------

10 najmocniejszych alkoholi na świecie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko łądnie pieknie ale który zamrażalnik mrozi do -30:eusathink: Z własnego doswiadczenia wiem ze kazda wodka gdy długo polezy w dobrym zamrażalniku to zrobi sie gesta kazda bez wyjątku. Paro krotnie trafiła mi sie zamarzająca wodka i za kazdym razem była wypita przynajmniej w połowie więc troszke juz tego przetestowałem :decayed: zauważyliśmy tez z kumplami ze wodka ktora zamarza pali sie jak benzyna więc moze podrobki maja w sobie denaturat.

Chce tez ostrzec kolegów przed Zawiszą ta wódka nadaje sie tylko do rozpalania grilla i powinni zakazać spozywania tego, zamarzać lubi Bols i Wyborowa tanszych wódek nikt nie chłodzi więc nie posiadam wiedzy związanych z ich zamarzaniem :kox:

Najlepsza Wódka według mnie jest Absolut a Finlandia jest przereklamowana i paląca

U nas wódka zamarzała najczęściej w pobliżu parownika (czy jak go tam zwał) w zamrażarce podobnej zresztą do tej co lody się w nich trzyma w pierwszym lepszym sklepie za rogiem :D. A najlepsza wódka jaką piłem to gorzka żołądkowa, nigdy jeszcze po niej łepetyna nie bolała!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukaszooo a z kąd masz taką wiedzę na temat Zawiszy. Może zwracałeś po niej koszta:polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie poprostu piłem ja pare ładnych razy i za każdym razem była tak paląca ze gębę wykrzywiało. Wiadomo ze latem najlepszym prowokatorem do picia wodki jest grill, za kazdym razem byłą wylewana do grilla/ogniska i kazda jedna pali sie benzyna.

Produkowali wódkę z podpałki do grilla Pare lat temu było głosno o tej aferze, były podejrzenia ze Zawisza jest oryginalnie produkowana z podpałki. W tym artykule jest opisany jeden przypadek, a taka produkcja jest nagminna :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadna wódka nie jest dobra, ale jeśli po pierwszej lufie wymiotujesz to jest cos nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie poprostu piłem ja pare ładnych razy i za każdym razem była tak paląca ze gębę wykrzywiało. Wiadomo ze latem najlepszym prowokatorem do picia wodki jest grill, za kazdym razem byłą wylewana do grilla/ogniska i kazda jedna pali sie benzyna.

Produkowali wódkę z podpałki do grilla Pare lat temu było głosno o tej aferze, były podejrzenia ze Zawisza jest oryginalnie produkowana z podpałki. W tym artykule jest opisany jeden przypadek, a taka produkcja jest nagminna :facepalm:

Tam nie ma ani słowa o Zawiszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...