Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Ponowna prośba o pomoc, migające swiatła...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

Ponawiam prośbe o pomoc, coś dzieje się z moją elektronika, nie wiem co, migają mi światła postojowe chaotycznie... wraz z swiatlami drogowymi które migaja w odstępach co sekunde, siwtła mijania i przeciwmgielne są ok, wiec nie wiem co mam robić od czego zacząć? prosze o pomoc bo elektrycy nie wiedzą, może ma ktoś jakieś rady?

Opublikowano

..sprawdzałeś vagiem czy nie ma żadnych błędów???

za te światła odpowiada moduł centralnej elektryki , postaraj sie sprawdzić jak masz (numer z literką na końcu) w razie czego mam w zapasie chyba ze 2 to podeśle i sprawdzisz

Opublikowano
  • Autor

no jest u kolejnych eketryków oni twierdzą ze alternator, możliwe?czy cos oprócz mod centr, może bbyć innego? hm?

Opublikowano

..alternator hm :mysli:

tak jak mówie zacznij poszukiwania od modułu centralnej elektryki to z niego zasilane są światła drogowe i postojowe , a skoro mijania i cała reszta jest oki to wątpie aby altek miał coś z tym wspólnego :mysli:

Opublikowano
  • Autor

powiedzieli że to moduł swiateł wiec mieli na myśli modół centralnej elektryki dobrze zrozumiałem?

Opublikowano

jabolsb prawie rok temu powiedziałem Ci jak u mnie byłeś żebyś zaczął od podmiany centralnej elektryki... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Pozdro

Opublikowano

powiedzieli że to moduł swiateł wiec mieli na myśli modół centralnej elektryki dobrze zrozumiałem?

dokładnie to MCE tylko żeby ci go nie wymieniali bo cie skasują jak za zboże , zobacz jaki ma numerek(a najważniejsza literka na końcu) w razie co mam 2 do instalki low i high

Opublikowano

dokłądnei o czymś takim mówiłem. Załatwić MCE na próbe to naprawde najmniejszy kłopot...

Opublikowano
  • Autor

279c taki mi podali, ale widać że nie bardzo lapali temat, ma ktoś taki? podejmie się ktoś?

Opublikowano

ale spece... super... Podali Ci końcówke Twojego MCE (8E0 907 279 C)

Opublikowano

279c taki mi podali, ale widać że nie bardzo lapali temat, ma ktoś taki? podejmie się ktoś?

mam taki jak chcesz moge sprzedać ,zamontować, zkodować wszystko w cenie 100zł

Opublikowano

spoko, kolega do mnie podjedzie bo ma dwa kroki a MCE też na testy się znajdzie. :)

Opublikowano
  • Autor

drodzy koledzyforumowicze myśle ze w przyszlym tyg dzieki kolegą domin79 i oczywiscie siemianowi uda mi się rozwiazać problem, napisze co i jak w przyszlym tygodniu:) pozdrawiam:)

Opublikowano

Obserwuje temat i z uporem maniaka jak ktoś rzuci pomysł jakiejś części to musi to być to a nikt nie mówi o sprawdzeniu napięcia ładowania czy tez sprawdzeniu masy w sumie światła biorą trochę prądu miałem podobny przypadek jak autko do mnie przyjechało od magikow którzy stwierdzili alternator a ja znalazłem problem z masa efekt końcowy ten sam po włączeniu świateł choinka się zaczęła ale to tylko moja sugestia

Powodzenia daj znać co wymodziles

Opublikowano

Obserwuje temat i z uporem maniaka jak ktoś rzuci pomysł jakiejś części to musi to być to a nikt nie mówi o sprawdzeniu napięcia ładowania czy tez sprawdzeniu masy w sumie światła biorą trochę prądu miałem podobny przypadek jak autko do mnie przyjechało od magikow którzy stwierdzili alternator a ja znalazłem problem z masa efekt końcowy ten sam po włączeniu świateł choinka się zaczęła ale to tylko moja sugestia

Powodzenia daj znać co wymodziles

MCE tym zarządza więc jeśli jest możliwość podmianki bez kosztów i ryzyka to trzeba od tego spróbować...

Opublikowano

Zawsze to tez jest jakieś wyjście a jak da wynik pozytywny to zawsze krok do przodu

Opublikowano
  • Autor

powiem tak zaczniemy od mce dlatego że jest to najbardziej prawdopodobne, jeśli nie bedzie to to bedziemy szukać dalej, ale dzieki za podpowiedz:)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

MCE zmieniony. Wszystko działa jak należy

Opublikowano

MCE zmieniony. Wszystko działa jak należy

..no to spoko odrazu go obstawiałem :good:

Opublikowano

ja też. Rok temu, jak kolega u mnie był. Ale jakoś mu to umknęło... :wink4::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.