Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFB] Parę pytań związanych z moja AFB :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1)

Czytałem w innych postach że odpalanie w zime + dym to norma , ale nei wiem czemu moja :audi: strasznie dlugo dymi . Otoż tak :

Kazdego zimnego ranka wsiadam do samochodu , rozgrzewam swiece 2-3 razy pozniej przekrecam .Dopiero tak po 2-3 albo 3-4 sek odpala i jeszcze straszny dym leci i ten dym jest caly czas , po jakims czasie znika ale po dlugim czasie nie wiem ile dokladnie z 10-15min napewno.

Kat wtrysku mam ustawiony , mechanik mi przestawil. Mowil ze jakby nie chcial odpalic albo ciezko by bylo odpalic to podjechac i przestawi bardziej.

2) Jak sie scigac moją niunią ? ostatnio scigalem sie z kolezanka ( ma garbusa wersje sportową jak mowiła , nie wie jaki silnik ma bo to blondynka :D )

Ale w czasie wyscigu deptalem tylko do 3000-3500 obr i zmienialem bieg i przegralem z nia : / troche odjechala.

Czy mialem szanse ? moze jakis blad ? albo trza do 4500 deptac ?

3) Warto kupic Oslone antyszronowa ? http://www.allegro.pl/show_item.php?item=266246926 ?

Opublikowano

Przy tych temp grzejesz 2-3 razy swiece :shocked:

Ciekawe jak dlugo beda sprawne. :D

Ten mechanik cos nie bardzo skoro tak chce te katy przestawiac patrzac na rozruch motorka.

W garbusie pewnei byl 1,8 T wiec sobie odpusc sciganie bo nei masz szans. :kox:

Co do dlugiego kopcenia to moze jednak pompa sie konczy.

Opublikowano

1)Czytałem w innych postach że odpalanie w zime + dym to norma , ale nei wiem czemu moja :audi: strasznie dlugo dymi .

Dym w dieslach to raczej norma.

2) Jak sie scigac moją niunią ?

Po co masz się ścigać? Jeśli chcesz się scigać to trzeba było kupić jakiś sportowy wóz z większym silnikiem.

3) Warto kupic Oslone antyszronowa ? http://www.allegro.pl/show_item.php?item=266246926 ?

To zależy od Ciebie. Jeśli masz garaż ogrzewany to po co? Ja tego bym nie kupił ponieważ jest to niepotrzebne (mam ciepły garaż)

pozdro :audi: :th:

Opublikowano

Co do ścigania się to radze najpierw dobrze nauczyć się autem jeździć to znaczy dobrze je poznać i wiedzieć co i jak.

A to że ciężko pali to może być wina pompy albo mechanik za bardzo ci ten kat przestawia. Powinien kompa podłączyć i sprawdzać, a nie na oko ustawiać.

A co do pokrowca to jak jest mróz albo pada śnieg to działa, ale gorzej jak auto postoi ze 2 dni i woda poleci pod ten pokrowiec i tam zamarznie, wtedy robi się ciężki do zdrapania lód. Ale ogólnie pomaga, rzadziej będziesz skrobać szybę i przez to mniej się porysuje.

Opublikowano
  • Autor

Przy tych temp grzejesz 2-3 razy swiece :shocked:

Ciekawe jak dlugo beda sprawne. :D

Ten mechanik cos nie bardzo skoro tak chce te katy przestawiac patrzac na rozruch motorka.

W garbusie pewnei byl 1,8 T wiec sobie odpusc sciganie bo nei masz szans. :kox:

Co do dlugiego kopcenia to moze jednak pompa sie konczy.

rozgrzewam bo myslalem ze musze : >

co do pompy to dopiero mialem regeneracje ; / troche kosztowało.

Co do ścigania się to radze najpierw dobrze nauczyć się autem jeździć to znaczy dobrze je poznać i wiedzieć co i jak.

A to że ciężko pali to może być wina pompy albo mechanik za bardzo ci ten kat przestawia. Powinien kompa podłączyć i sprawdzać, a nie na oko ustawiać.

A co do pokrowca to jak jest mróz albo pada śnieg to działa, ale gorzej jak auto postoi ze 2 dni i woda poleci pod ten pokrowiec i tam zamarznie, wtedy robi się ciężki do zdrapania lód. Ale ogólnie pomaga, rzadziej będziesz skrobać szybę i przez to mniej się porysuje.

A mechanik to oczywiscie mi ustawia po podlaczaniu do kompa

a tam pisze ze trzeba trzaskać drzwiami , ale czy nie zalaczy sie alarm ?

1)Czytałem w innych postach że odpalanie w zime + dym to norma , ale nei wiem czemu moja :audi: strasznie dlugo dymi .

Dym w dieslach to raczej norma.

2) Jak sie scigac moją niunią ?

Po co masz się ścigać? Jeśli chcesz się scigać to trzeba było kupić jakiś sportowy wóz z większym silnikiem.

3) Warto kupic Oslone antyszronowa ? http://www.allegro.pl/show_item.php?item=266246926 ?

To zależy od Ciebie. Jeśli masz garaż ogrzewany to po co? Ja tego bym nie kupił ponieważ jest to niepotrzebne (mam ciepły garaż)

pozdro :audi: :th:

NIe mam garazu, stoi pod golym niebem : (

pozdrawiam :audi:

Opublikowano

Kiedy trzeba trzaskać drzwiami?? W czasie zakładania tej foli na szybę to trzeba ją drzwiami przytrzasnąć, co by jej wiatr nie zwiał. Ale przecież robisz to na otwartych drzwiach a wtedy masz chyba alarm wyłączony.

Opublikowano

NIe mam garazu, stoi pod golym niebem : (

pozdrawiam :audi:

No chyba że tak. Wtedy sie przyda Ci ta osłona. Bo codziennie rano skrobać szyby to troche nie za hitowo.

PS. Ja bynajmniej jak auto czasami stało w nocy na mrozie i szyby zamarzły to zapaliłem silnik, dmuchawa na szybe i poczekałem chwile to same odmarzły (przod i boczne przednie) a tylna to ogrzewanie elektryczne.

pozdro :audi: :th:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.