Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Czyszczenie felg polerowanych


_Bartek_

Rekomendowane odpowiedzi

MAM DO WAS PYTANIE.

Ostatnimi czasy zauważyłem,że moja żona późno wraca z pracy.Gdy ją pytam co tak długo robiła odpowiada,że musiała dłużej zostać bo mieli zebranie,szkolenie itp. Gdy pytałem czy przyjechać po nią do pracy,mówiła,że wróci taksówką.W zeszłym miesiącu wziąłem do ręki jej telefon w celu sprawdzenia godziny,a ona rzuciła się z krzykiem,że to jej prywatny telefon,że mojego ona nie rusza itd. Gdy mam ochotę na seks ona kategorycznie odmawia i wymyśla setki wymówek.Gdy już zasnę,często wychodzi z sypialni i rozmawia z kimś przez telefon,albo siedzi na NK. Wczoraj gdy wyszła do pracy postanowiłem pójść za nią.żeby nie zorientowała się,że ją śledzę,kucnąłem za moją Audi A4 1.8T 20V i zauważyłem straszny,zapieczony brud na moich alusach! Moje pytanie brzmi:czy znacie jakiś dobry środek do czyszczenia felg nielakierowanych (polerowanych) - na bazie kwasu fosforowego?

:decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hah dowcip stary, ale skuteczny :good: do felg polerownych nie używaj żadnej chemii! mydełko ewentualnie szamponik :decayed: ja tak przetrzymuje cały sezon, ewentualnie robię polerkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego do polerowanego aluminium nie uzywa sie zadnych srodków chemicznych. polerka matowieje i chemia wżera sie w aluminium

ja jak miałem cale felgi w polerce to unikałem myjni mechanicznych i kola myłem sam

umyj felgi ciepłą woda z dodatkiem płynu ludwik.

dobrze je póżniej wypłukaj.

kup filc i paste polerska autosol i recznie je przepoleruj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

javascript:void(0);

kolego do polerowanego aluminium nie uzywa sie zadnych srodków chemicznych. polerka matowieje i chemia wżera sie w aluminium

ja jak miałem cale felgi w polerce to unikałem myjni mechanicznych i kola myłem sam

umyj felgi ciepłą woda z dodatkiem płynu ludwik.

dobrze je póżniej wypłukaj.

kup filc i paste polerska autosol i recznie je przepoleruj

no ja na myjnie od czasu do czasu jeździłem i było raczej OK :) tak samo z szamponami różnymi do mycia samochodów, też bardzo szkodliwe nie są :) ale jeżeli chodzi o typowe preparaty do mycia felg to zdecydowanie NIE polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tematem

Tomson, jaki masz rozmiar felg? ET itd. I czy zawias ori czy S-line?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tematem

Tomson, jaki masz rozmiar felg? ET itd. I czy zawias ori czy S-line?

Felgi 8x18 cali et 40 przód i 28 tył, zawias FK high tec -40mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umyj felgi ciepłą woda z dodatkiem płynu ludwik.

dobrze je póżniej wypłukaj.

Racja, a po tym najlepiej wycierać delikatną szmatką do sucha co by plamek nie było.

W żadnym wypadku nie stosować chemii, Kiedyś sam spróbowałem środkiem do mycia aluminium i :shocked::angry::disgust::kwasny::wallbash: Ponowna polerka była konieczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...